Akü alacagim fiyat nasil ??

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mutluyu 1 kere aldım akü kaynattı.araç fazla şarj ediyordur deyip başlarından savdılar.değiştirmediler.belki bana denk gelmiştir dedim sonraki aracıma da mutlu aldım bu seferde akü kendi kendine şarjını bitiriyordu .yine almadılar.en son baktım katil olucam gittim 72 delphi aldım.bir daha üste para verseler mutlu almam.satana kadar evet efendim sepet efendim sorun çıkınca bir karış surat senin araç bozuktur vs.hiç gereği yok

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şikayetim var diye bir site var orda mutlu akü ile ilğili şikayetleri okuyunca aküyü bile değiştiresim gelmedi.100 ile 130 lira arasi en iyi alabilecegim akü nedir (60 yada 72 amper)

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
povver almıştım vectraya, 7-8 ay kullandım bir sorun çıkmamıştı. zaten mutlunun yan ürünü...

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
povver bende kullandım. yaklaşık 6 senede ömrünü tamamladı hiçbir sorun çıkarmadı

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
praktiker dekı akü fiyatı mutlu akü 60amp(119tl)72 amp(144tl) delphı (115) c.tesi günü gittigimde baktım fiyatlara 10 taksit

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şimdiye kadar kullandığım en uzun ömürlü aküler Mutlu aküleri oldu. Bundan bir önceki biten aküyü 7,5 sene kadar kullandım, araçda şimdi GM var. Eşimin aracındaki akü de mutlu akü aracı aldığımızda üzerinde bu akü vardı, aracı alalı bu sene 5 nci senesi şimdilik sorun çıkarmıyor. Ne marka olur ise olsun kaliteli akülerde sıfır kurşun kullanıldığı için fiyatları biraz pahalı oluyor, merdiven altı diye tabir edilen markalarda genellikle eritme hurda kurşun veya hurda karıştırılmış kurşun kullanılıyor, tabi du durum da fiyatlara yansıyor. Şikayet konusuna gelince verdiği hizmet süresi, piyasadaki oranı göz önüne alınırsa bence şikayetler kayda değer oranda bile değildir.

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm üstadlara teşekkür ederim. bugün 160 liraya varta 74 amper akü aldım . ancak şarz dinamosu 12,8 ila 13,2 degerleri arasında şarz ediyor en az 13,8 veya 14 olması gerekiyormuş konjektörden olabilecegini söyledi elektirikçime gittim 2 3 gün sonra bakalım akü sıfır oldugu için olabilir dedi dzelmezse yine gidecek 60 lira offf ...
sanayiye bir şey için gidiyorum başka şeyler çıkıyor arabayı aldıgımdan beri sürekli masraf yapıyorum lpg parasından cok bakımına veriyorum parayı

polis01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nano akü

varta marka akü aldım 74 amper 160 liraya yardımcı olan herkese teşekkür ederim

MERHABA ÜSTADLAR 50 APERLİK AKÜM ÖMRÜNÜ TAMMALAMIŞ (5 YILLIK). ŞARZ ETMEME RAGMEN 2 HAFTA İÇİNDE ESKİ HALİNE YANİ MARŞA ZOR BASMAYA BAŞLADI TEKRAR.ASTRA F 'NİN SAAT TARİH GÖSTERGE YERİNİN HAFIZASI ÇOK AZ ELEKİRİK ÇEKİYORMUŞ BUDA HALİYLE AKÜYÜ BİTİRİYOR (AKÜ ÖLDÜĞÜ İÇİN). BİR SATIŞ SİTESİ BULDUM SİZCE SAGLAM BİR YERMİDİR. FİYATLARI CAZİP GELDİ
http://www.ucuzaku.com/akufiyatlistesi.html
KONYA'DAKİ AKÜ BAYİİLERİ SERVİSİNİ SAGLIYORMUŞ ÖYLE DEDİ BU SİTEDEKİ KİŞİ.

kardeşim ben incinin nano teknoloji ile üretilen aküsünü aldım,eski aküyü verip yenisini 140 tl ye taktırdım.3 yıl garantili ben çom memnunum

selcukalemdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akradaşım istersen şu siteyi deniye bilirsin akü italatcısı ve üretici bir firma kesinlikle seni doğru yonlendirir.
www.akufiyat.com