Akü sorunu

tenwolf10ur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.aleyküm arkadaşlar... 6 ay önce akü aldım ilk başlarda bişey yoktu...4 gün araç yattı akü bitmişti..elektirikçiye gittim tyipte kaçak var ddi...Kontoğa bağladı ..aracı 5 gün yatırdım 5. gün çalıştı araba..fakat ertesi gün ışıklar yanıyordu marş basmıyordu..camlarda basılı tutup bırakınca kapanıyordu sürkli basılı tutunca kapnıyor..nyse arabayla yarım saat dolaştım düzeldi o da...bnim sorunum nedir anlamayadım..kaç elektirikçiye gittim...bugün akücüye gitcem...sorun dinamolardan olabilirmi ?

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.aleyküm arkadaşlar... 6 ay önce akü aldım ilk başlarda bişey yoktu...4 gün araç yattı akü bitmişti..elektirikçiye gittim tyipte kaçak var ddi...Kontoğa bağladı ..aracı 5 gün yatırdım 5. gün çalıştı araba..fakat ertesi gün ışıklar yanıyordu marş basmıyordu..camlarda basılı tutup bırakınca kapanıyordu sürkli basılı tutunca kapnıyor..nyse arabayla yarım saat dolaştım düzeldi o da...bnim sorunum nedir anlamayadım..kaç elektirikçiye gittim...bugün akücüye gitcem...sorun dinamolardan olabilirmi ?

Ben yazıyı okumaya çalışıyorum. Sorunu tam olarak anlayamadım.

tenwolf10ur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yazıyı okumaya çalışıyorum. Sorunu tam olarak anlayamadım.
:) abicim aracımda teyiptn dolayı kaçak vardı akü sürekli bitiyordu 2 3 gün yatmayla..geçen gün gittim teyipi kontağa bağladım...elektirikçi kontrolü yaptı kaçak kalmadı dedi...5 gün deneme amaçlı arabayı evin önünde yatırdım...
arabayı 5 gün sonra çalıştırdım...tamam ddim olmuş kapattım kontagı gittim :)
sabah ekmek almaya gideyim ddim...kontagı actım göstrge ışıkları yandı bekledim marşa bastım araba çalışmadı...boguk boguk ses geliyo akü bitmiş gibi...ışıklar yanıyordu ama..sorun aküde mi yoksa şarz dinamosunda falan mı

MİRZA791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halen bi yerlerde kapanmayan bi ışık olabilir. benimde başıma geldi. bagaj ışığı açık kalıyormuş. iyi bir elektrikçiye baktırmakta fayda var.

tenwolf10ur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanayiye gidyon hangi biri iyi bilmiyounki herkesin iyi dediğine gittim yaptıgı bu..bi sis farı taktırdım 3 gün sonra kablolar sarkıyo işçilik bu kadar yani...servise gitsn dünya para..