alfa 147 için değermi???

sizce ne yapaym:)

• alfayı kap derim...

Oy: 10 31.3%
  • opelle devam derim...

Oy: 22 68.8%

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .
parça treninden bir parca fiyatlarına bakın derim ben alfa sevdasını ordan baktıktan sonra bitirdim al benisi var işte insanı cekiyor alfalar

Bizim tanıdık alfa'da çalışıyor o bile Alfa almayın sıkıntılı bir araç der...

alfa sıkıntılı diyen kullanıcı görmedim ben kullanıcılar hariç herkes problemli diyor :)
147 kaliteli rafine bi araçtır sportif karakteri tatminkardır. ama yüksek tüketimi ve bazı parçalarının yüksek fiyat ve zor bulunması düşündürücü. ikinci elde zaten para etmediği için alırkende satarkende işin şansa kalmış. şahsen almam ama çevremdekileri kullanınca arada bir hoşuma giden tarafları olmuyor değil. yinede gözleri güzel diye kadının bütününe katlanılmaz.

alfa sıkıntılı diyen kullanıcı görmedim ben kullanıcılar hariç herkes problemli diyor :)
147 kaliteli rafine bi araçtır sportif karakteri tatminkardır. ama yüksek tüketimi ve bazı parçalarının yüksek fiyat ve zor bulunması düşündürücü. ikinci elde zaten para etmediği için alırkende satarkende işin şansa kalmış. şahsen almam ama çevremdekileri kullanınca arada bir hoşuma giden tarafları olmuyor değil. yinede gözleri güzel diye kadının bütününe katlanılmaz.

:D güzel yorum

alfalara benimde içim gidiyor özellikle iç tasarımı çok başarılı corsa vandan çıkma falan diyorsun bir al dene derim :)

Özellikle ilk cümleye katılıyorum. Herkes başkasından duyduğunu söylüyor..

temiz bir alfa 145 2.0 ts momo kırmızı deri döşemeli araca hayır demem

Geri