Alınık 1200 pionner champion

bu işlerle uzun süre ilgilenmiş biri olarak madem marka arayışındasınız marka konusunda bu ikisi dışında blaupunkt u öneririm.bass ları uzatmadan sert vurur ve dönüşleri çok iyidir.portsuz kutu.

7606450003_HI.jpg

bu işlerle uzun süre ilgilenmiş biri olarak madem marka arayışındasınız marka konusunda bu ikisi dışında blaupunkt u öneririm.bass ları uzatmadan sert vurur ve dönüşleri çok iyidir.portsuz kutu.

7606450003_HI.jpg

öncelikle konu sahinden özür dilerim biraz dagıttık ama

bu blaupunkt u duymamıstım portsuz olması nedeyile hacmi dahamı az
merak ettim cidde:) nerede satılıyor dinlemek isterim

genelde bunları media markt ta dinleme şansımız oluyor ordada jbl pioneer kenwood alpine bide bikaç markadaha var

jbl pioneer farknı pek anlamadım ama çalışanlar nedense pioneer daha güçlü daha iyi diyor hep.

hemen açıklayım.buda normal bir 30 cm.yalnız port deliği olmamasından dolayı basslar dummmmmm diye uzamıyor kısa kısa vuruyor.hacim olarakta tabii ki çok daha ufak ve kibar.mükemmel bir ürün diyebilirim.pioneer ve jbl gibi çin üretimi değil orjinal alman olanı bulunursa tadından yenmez.çok yeni bir ürün değil ama çeşitli tesisatçılar da ve bazı media markt lerde bulunabilir.blaupunkt oto ses sistemlerinde gerçekten kalite üreten bir markadır.görsellikten çok işleve önem verir.velocity adlı üst serisi 4/4 lük verim alınacak bir seridir ayrıca.buradaki bahsettiğim ürün gtb1200 ve gtb300 adlı modeller.ikiside renk harici aynı sayılır.bendeki mavi olandı.

ben eski aracımda kullandım ve 1 hafta da komple sattım seti.gerçekten her binen, dinleyen rahatsız etmeyecek derecede net çalmasına hayran kalıyordu.tabi ki iyi bir sette bunları tamamlayacak amfilere comp lara ve tizlere ihtiyaç vardır.sadece bagaja bir bass ve 2 kanal amfi koyan yaklaşımı doğru bulmuyorum.

Yok kabin hariç alırsam kabini kendim yapmayı düşünüyorum

hiç tavsiye etmiyorum arkadaşım.hatta ve hatta setçilerin kendi imal ettikleri orjinale benzeyen klabinleri de tavsiye etmiyorum.fabrika imalatı kendi hacminde ve litresinde kabinle kullanırsan tam verim alırsın.delme çatma üründen ses çıkar ama kulağı okşamaz sadece fazla ses ten rahatsız eder.

öncelikle konu sahinden özür dilerim biraz dagıttık ama

bu blaupunkt u duymamıstım portsuz olması nedeyile hacmi dahamı az
merak ettim cidde:) nerede satılıyor dinlemek isterim

genelde bunları media markt ta dinleme şansımız oluyor ordada jbl pioneer kenwood alpine bide bikaç markadaha var

jbl pioneer farknı pek anlamadım ama çalışanlar nedense pioneer daha güçlü daha iyi diyor hep.
bende xplod 1000w 30 cm sony orjınal kabınlı portsuz cok sert bass vuruyor bası uzatmıyor ve kabın olarak lıtresı kucuk bagajda yer kablamıyor

Ben portlu kullanıyorum.Jbl nin 1000 liğinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.Bunu nasılmı söylüyorum.Sesi 1-2 seviyesinde açtığımda bile bass alabiliyorum pioneerden.Jbl de ise sesi açmam gerekiyor.Ben oldukça memnunum.50hz lik bassları hafif uğultulu versede sonuçta frekans tepkisi iyi.Jbl yi tam test edemedim öylesine takıp bakmıştık...

portsuz kutular sert bas vurur portlu kabın basıı yayarak uzatarak bass vurur senın kullanım amacına baglı kabının göruntusune aldanmayın önemlı olan hangı ışlevı ıstemen ;)

Geri