amerikan park yapmak isteyenler için kısa yol

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk parklara turuncu takmıştım pek beğenmedim çok dağılıyodu far büyük olduğu için.sonra amerikan park yaptırdım. astra h ye yapmak isteyen vardır belki ben geçen sene yaptırmıştım tampon fln sökmeden yapılan kolay bir işlem maksat bilgilendirme olsun bilenler vardır illaki ama içimden geldi yazayım dedim.
Normal park ampullerinden bir kablo daha çekiyoruz ve sinyallere uzatıyoruz ek bir kabloyla sinyalin için biraz geniş olduğu için sorun olmuyo pek.sinyal ampulünü söküp önüne sabitliyoruz ve park ampullerini söküp ek kablonun ucuna takıyoruz parkları,ve sinyalimizi biraz zorlamayla takıyoruz önüne taktığımız için biraz zor giriyo ama biraz oynamayla giriyo ve amerikan parklarımız olmuş oluyo.isteyen için bir ara resim çekerim. tek eksisi gündüz pek belli olmuyo ama gece süper duruyo.
lazım olanlar park duyu 1tane sağ ve 1 tane sol için ve kablo bu kadar işte :) ben şimdi yeni bir proje yapıcam sinyallerdeki 21 watt ampulü parklara takma projesi böylece gündüz farlarım olcak ve turuncu yancak bu cambus var umarım arıza yakmaz bi çözüm bulcam onada artık yakarsa :)

Geri