Amfi ile ilgili sorunum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DicE
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu takımdı kampanya vardı denk geldi öyle almıştık yoksa araştırmadan hayatta bişi almamda :)
dediklerinizi uykuluycam hocam tavsiyeni için ayrıyetten teşekkür ederim :)

rica ederim kardeş elimde mono anfi var sırf bass için jbl 301.1 ihtiyacın olursa uygun fiyata veririm bunada bi çift oval bağlarsın artık :D

şu perşembeyi iple çekiyorum kredi çekicemde eğer olursa yapıcam güzel bişiler kendi aracıma kadet gsi 'a :D zaten tesisat alıcam o zaman kapını çalarım hocam :) teklif için teşekkürler :D

kredi çekip tesisat alırsın sonra krediyi ödüycem diye tesisatı satmada benim gibi :D :D kart borcum yüzünden daha tadına doyamadığım tesisatımı satıyorum pek ihtiyacı olan yok heralde artık jantlarıda satıyım diyorum :D

yok ben tesisat almıycam araba alıcam :D kredi olursa okan abinin Kadett gsi i alıcam :D

hem kadett hem gsi :D hadi inşallah

kadett nickli üye olan okan abinin canawarı alıcam hemde sfi kırmızı motor :D :D
ankara yı adam edecem :P

bass vurunca sisteme çok yükleneceği için anfi korumaya alıyodur.araya kapasitör bağlaman lazım

ßendede aynı sorun vardı Anfi Bas'a göre kuvvetli geliyormus o yuzden ayarını cok kıstılarr wee 3 kere bas yandı degıstırdım yenısını aldmm media Markt'tan :)

Geri