Anahtarlık

Ynt: Anahtarlık

yarından itibaren halıl abininde artk jartıyerlı sibop kapagı var  011zaa

arkadaşlar opel amblemli sibop kapakları olmadı benım araca nedense kucuk geldı ıcındekı plastık kısmı cıkarmama ragmen yıne olmuyor o kadarda heves ettık  :'(

aman zaten plastik kısmı sökmek iyi fikir değil. lastik sibobunun ortasına temas ederse lastik iner.

hllb link' Alıntı:
[quote author=yaramaz06 link=topic=1426.msg31997#msg31997 date=1305271756]
halil abi anahtarlıkla sibop kapaklarına baktım oz un var bıde haman kalmıs oburlerınden araba markalarından yok kalmams
o zaman boşver toginin kullandığı kapaklar güzelmiş:) bundan bulursam alırım yada sen görürsen benim için alıver  ;)
http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=20024943&productid=otelf14013

[/quote]

benim lastikçi bundan ücretsiz taktı aracıma ama sevmedim pek yanki işi duruyor biraz
orjinal siyahlar daha iyi

halıl abı denemek ıcın ıcındekı nı soktum acaba olurmu dıye malesef hemde yarım santımlık bır acıklık kalıyor yan yana tuttugumda kapaklar aynı boy ama nedense olmadı bır turlu anlamadım n

valla arkadaşlar ben geçen hafta cuma günü aldım pazar günü çalınmıştı.o yüzden size tavsiyem kapakları güzelce sıkın.

yaramaz06 link' Alıntı:
halıl abı denemek ıcın ıcındekı nı soktum acaba olurmu dıye malesef hemde yarım santımlık bır acıklık kalıyor yan yana tuttugumda kapaklar aynı boy ama nedense olmadı bır turlu anlamadım n

benimde aynı şekilde uymadı. açıklık kaldı.

Ben Ebayden bunu aldım ve kullanıyorum.Oldukça güzel..
$(KGrHqQOKnEE4-7umg(sBOge7QC,NQ~~60_3.JPG

anahtarlık kullanmak pek hoş durmuyor bence langır lungur sallanıyor ..anahtardakı takma yenıde ınce oldugu ıcın rahat hareket etmıyor

Geri