Anfi ve subwoofer arıyorum....

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan envy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Enver dostum öncelikle teyp'e direk bağlaman için teyp'in arkasına dönüştürücü takman gerekiyor.. Bence bu konuda hassas olamanı tavsiye ederim.Çünkü orj. corsa teyp'nin subwoofer çıkışı bulunmamakta.. Dönüştürücü kalitesiz olursa başın ağrıyacaktır.

30 cm olarak JBL 1000 watt 250 rms
75.4 JBL anfi bence senin için ideal.

Enver dostum öncelikle teyp'e direk bağlaman için teyp'in arkasına dönüştürücü takman gerekiyor.. Bence bu konuda hassas olamanı tavsiye ederim.Çünkü orj. corsa teyp'nin subwoofer çıkışı bulunmamakta.. Dönüştürücü kalitesiz olursa başın ağrıyacaktır.

30 cm olarak JBL 1000 watt 250 rms
75.4 JBL anfi bence senin için ideal.

Batuhan merhaba arkadaşım :) sende böyle bir sistem yapmıştın sanırım.
Sen ön kapılarda ve arkalarda hangi marka kullandın? Onlarda jbl mi? ben geçen haftasonu değiştirttim orjinal yerlerine pioneer taktırdım. Bu jbl anfi subwoofer harici diğer dediğim kolonlarada bağlımı sende?

Bu dönüştürücünün maliyeti ne kadardır? nerden bulabilirim?

Batuhan merhaba arkadaşım :) sende böyle bir sistem yapmıştın sanırım.
Sen ön kapılarda ve arkalarda hangi marka kullandın? Onlarda jbl mi? ben geçen haftasonu değiştirttim orjinal yerlerine pioneer taktırdım. Bu jbl anfi subwoofer harici diğer dediğim kolonlarada bağlımı sende?

Bu dönüştürücünün maliyeti ne kadardır? nerden bulabilirim?

Evet şuanda bendede orjinal teyp var..

-Ön kapılarda ve arka kapılar üst seri 16 cm JBL var kodu aklımda degıl suanda
-Xetec eskı serıler ( mavı olan bılenler bılır ) Sub ve mıd anfısı var ayrı
-38 cm Sierra 2500 watt 600 rms woofer
- Özel polyester kaplı desibel kabini var

Dönüştürücüyü bütün müzik sistemi yapan firmalarda bulabilirsin. yaklaşık 35- 60 ytl arası (kaliteli) fiyatı vardır..

tek anfiyle hem kolonları hemde sub ı besleyemezsin bu arada

konu kapatılabilir....saygılar

Geri