anfi ve subwoofer önerisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan h.t
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

h.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar selam.aracıma anfi ve subwoofer düşünüyorum.cok üst düzey düşünmüyorum subwoofer olarak 0 2.el farketmez 200 lirayı geçmeyi düşünmüyorum fakat anfi hakkında hiçbir bilgim yok bugün ufak caplı bir araştırma yaptım 150 yede var 300 e de var 520 ye de var anfiyle sadece arkadaki 300 wat pioneer hoperlörlerimle sub ı besleyecegim ne önerirsiniz.Saygılar

bu konuda cok bilgisizim o yüzden acil yardımlarınızı istiyorum arkadaslar ayrıca ön kapılarada compenant almayı düşünüyorum onu söylemeyi unutmuşum

Ben kendi kombinasyonumu tavsiye ederim size.Ben müzik öğretmeniyim ve az çok sesten anlarım.Parasına göre kral ses veriyor...Kombinasyon şöyle:

Amfi: Jameson 820 usa(1640 watt 4 kanal)

pioneer Ts-w307d4(orjinal bagaj kabinli, alltta fotosu var)+2x
PIONEER TS-A6983S

+ 2x50 watt rms kapı içi pioneer+arka kapı kolonları orjinal

picture.php

yukarıda da belirtilmiş 4 kanal bi anfi 1 takım kompenent bagaja da bi tane kabin bası. bütçeniz ne kadar? ona göre forumda daha iyi yardımcı olacaklardır.benim kendi sistemim şöyleydi satmadan önce 1 takım kicker kompenent ds serisi 4 kanal dx serisi anfi (giriş sınıflarıdır fiyatlarıda uygundur.)arkada pioneer ovaller + bas bağlıydı....

bass ı jbl gt-4 yada pioneer 308 d4 düşünüyorum ama jbl alcam gibi,anfi hakkında çok birşey bilmiyorum ne alsam

benim işimi görecek bi anfi yeter bana fiyat 200-250 civarı güzel bi anfi bulabilirmiyim yoksa bütceyi dahada arttırmam mı lazım

xetec nasıl bir anfi

xetec vector serılerı uygun ama ben tavsiye etmem.jbl yada kicker bak powerbas ta olabilir...

peki hocam jbl in hangi modelini önerirsiniz ben gto504 modeline baktm birde kac kanallı alym ben xetec 6 kanallı fiyatıda uygundu o yüzden sorym dedim bi

xetec 6 kanal olanlar da iş görür ama jbl daha iyidir bence.jbl nin yeni serilerini bilmiyorum ama 4 kanallı bi anfi işini görür.2 kanaldan kompenentlerle ovalleri sürersin diğer iki kanalı da köprüleyerek bası bağlarsın...

Geri