anfi ve subwoofer önerisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan h.t
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
peki köprülüyerek bası besledigimde bası besleyebilirmiyim yeterince.kusura bakmayın bu konuda fazla bilgim yok.yani acıkcası sormak istedigim 4 kanallı bi anfi işimi görürmü yoksa almısken biraz daha iyi birşey mi almalımıyım.teşekkürler.

1 takım comp ve 1 sub için kalitesi belli 4 kanal amfi işini görür.köprüleyerek bası beslersin.
bas için 308d4 demişsin.ama köprüleyerek besleyeceksen çift değil tek bobin bir bas tercih et.

308 d4 ten vazgectim jbl gt-4 flan bakıyorum.yani 4 kanal harward flan işimi görürmü yoksa jbl flan mı almalıyım

harwarda para kaptırma derim.jbl tercih edebilirsin.
ben 6 kanal xetec kullanıyorum ama senin buna ihtiyacın yok.4 kanal jbl yeterli olur.

jbl den gto 504 düşünüyorum bunun hakkında ne dersin.aslında ilerde cift bass yapabilirim diye 6 kanallı xetec bakmıstım nasıl memnunmusunuz bu arada

Anfi olarak bır onerım yok ama bass'da sony xplöd tavsiyem.

jbl den gto 504 düşünüyorum bunun hakkında ne dersin.aslında ilerde cift bass yapabilirim diye 6 kanallı xetec bakmıstım nasıl memnunmusunuz bu arada
gto 504 değil de biraz daha rms değeri yüksek bir model düşünürsen daha iyi olur.
xetec le zaten 2 bas besleyemezsin.gücü yetmez yani.ben memnunum.2 çift comp +30 cm punch2 besliyorum.çok sert ve yüksek ses yerine uzun süre müzik dinlemeyi tercih ettiğim için bana yeterli geliyor.araç içinde aldığım sesten memnunum.

Geri