angel eye yapımı projesinden kadran aydınlatması yapımı fikri

e-a-g-l-e-

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aklıma bişey geldi bunu sizlerele paylaşmak istedim.:confused:
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=8259&highlight=angel+eye+yap%FDm%FD bu linkteki angel eye yapımı bilgilerini kullanarak bunu kadran aydınlatması için uyarlaya biliriz bence. peki nası olcak fikrimi söyliyim ben sizlerde yorumlarınızı yapın. şimdi bu videoda hazırlandığı gibi melek gözlerini yapıyoruz ama kadrana uyacak uzunluk ve genişlikte olcak tabi bunu kadranın aydınlatma kısmına koyuyoruz bence hem diğer led uygulamalarından daha basit hemde ışıkta halojen bir dağılım sağlanmış olur. oartaya yani ibrenin aydınlatmasınada kırmızı tek bi led takıyoruz bukadar. hem daha kolay hem daha güzel olacağını düşündüm ben. tabi bunun bağlantıları hakkındaki fikirleri işin uzmankarından bekliyoruz. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.;)

benim aracım astra g benim aracım için iki adet büyük iki adet küçük angel yapımı yeterli olur. bunun için gerekli olan 4 adet angel yapımında kullanılan plastik çubuklardan, angel da kullanılacak 8 adet bayaz led, 4 adet ibreler için kullanılacak kırmızı led.

çok başarılı bence ,uğraşılırsa göstergelerin arkasınada yapılabir....

göstergelerin arkasına konulcak zaten angeller diğer araçlar için bilemem ama benim arcım için söylüyorum angelları koymak içim çok musait kadran içi

ozaman sizden böyle bir projeyi bekliyoruz..... kolay gelsin...

bu fikrde en sağlam bilgileri sunacak kişi mokia dır bence özellikle onun yorumlarını merakla bekliyorum :)

bu fikrde en sağlam bilgileri sunacak kişi mokia dır bence özellikle onun yorumlarını merakla bekliyorum :)

ozaman yorumlar ve bilgiler cengizden yapmasıda sizden :) kolay gelsin...

teşekkür ederim benim bu projeyi yapma şansım yok çünki araba babamda ama eminimki forumumuzdan deneyebilecek arkadaşlar çıkacaktır.

sonuçta biz bir forum ailesiyiz fikir kimden çıktığı kimin yaptığı önemli değil bence; önemli olan biribirimize faydamızın dokunması :)

Geri