Ankara Beşevler BurgerKing

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yarın ankarda kuvvetlı yagmur varmıs arkadaslar dıkkat

Nerden cıkı bu film olayları böyle. Çok duymaya başladım Ankarada film yüzünden ceza kesildiğini. Özellikle bu aralar. Ne oldu acaba milletvekillerinin arabalarımı yenilenecek.

Son düzenleme:
yeni emniyet muduru geldigi icin bu aralar cok sıkı tutuyolar ozellikle de bahcelide cok sıkı denetim var. daha once 3.caddenin basinda hic gormemistim hep 7.caddenin sonunda duruyolardi bugun ilk kez gordum ve cezayi yedim...

tesekkur ederim erdem camlarinda film olan ve egsoz olan arkadaslar dikkat etsin...

yuuuh 3te nerde çevirme yapıyolar yaaa

yeni emniyet muduru geldigi icin bu aralar cok sıkı tutuyolar ozellikle de bahcelide cok sıkı denetim var. daha once 3.caddenin basinda hic gormemistim hep 7.caddenin sonunda duruyolardi bugun ilk kez gordum ve cezayi yedim...

Takmış bu adamlar ya dün sırf bakmak için 7.caddeye girdim tabiki kendi aracımla cesaret edemem 3 tane ekip arabası yolun sonunda affetmiyolar geleni 2 tanede akrep kurtarıcı alıp gidiyo bahçeli yalan oldu bundan sonra
Geçmiş olsun Burak

godaman arabasını görünce bile yazdılarsa vay halimizE:Dee filmleri çizmedimi burak anlat hele nası oldu?

Burak geçmiş olsun. Filmlere bişey yaptılar mı? Beni durdurdular geçen 7.caddenin sonunda. Öndeki arabayla ilgilenirken sağdan kaçtım.

Geri