Ankara Beşevler BurgerKing

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Son fotoğraflar, taze taze :D

23092009034.jpg

230920090331.jpg

23092009035.jpg

23092009036.jpg

23092009037.jpg

23092009044.jpg

K-e3 hoşgeldin amma gelmedin yaf.Sen yokken neler neler planlıolar benden duymuş olmada burda yazmak ta olmaz ozelden gonuşak:D
Hacı ayağını denk al ramazan bitti ya, kan damarda damar da kolda durmaz hesabı yaniiii(yunus,burak,çağatay)bunların ele başısı da Berker (gazcııı):D.
Adalı restaurant d-smart almış bundan sonra blınkcılar orada toplanıyo gibi bişi duydum.:D
Havalar iyiiken ve de sercanlarlarlar gitmeden bi toplanalım.Toplanalım da bakalım bu sefer yunus bizi herhalde doğuya sürecek gibi bi hissim var.
Ben müsaitim herdaim.:cool:

Bu arada Murat hoşgeldin aramıza ama uzak durmanı tavsiye ediyorum veba gibi bulaşıcı bi hastalığa kapılırsan aramızda doktor yok ama avukat var hallederisss:D

Yaw kahraman nolmuş bu arabaya böyle bi anada sıçramışsın maşallah güzel olmuş

Kahraman senin life 3000de başlaömıyomuydu???
Anca beraber, kanca beraber :D

K-e3 hoşgeldin amma gelmedin yaf.Sen yokken neler neler planlıolar benden duymuş olmada burda yazmak ta olmaz ozelden gonuşak:D
Hacı ayağını denk al ramazan bitti ya, kan damarda damar da kolda durmaz hesabı yaniiii(yunus,burak,çağatay)bunların ele başısı da Berker (gazcııı):D.
Adalı restaurant d-smart almış bundan sonra blınkcılar orada toplanıyo gibi bişi duydum.:D
Havalar iyiiken ve de sercanlarlarlar gitmeden bi toplanalım.Toplanalım da bakalım bu sefer yunus bizi herhalde doğuya sürecek gibi bi hissim var.
Ben müsaitim herdaim.:cool:

Bu arada Murat hoşgeldin aramıza ama uzak durmanı tavsiye ediyorum veba gibi bulaşıcı bi hastalığa kapılırsan aramızda doktor yok ama avukat var hallederisss:D

Ben her daim müsaitim. Hele olay, kan, damar, durmaz falansa direk varım yani :D
Ayrıca da bence de Adalı restaurant güzel tercih, ama servis çok yavaş :D
Yunus bizi bir yere sürecekse sürsün, kendi gelmiyor mu sanki :D

fotoyu manavgatta çekince bi ayrı güsel olmuş goçummmmm...
Öyleeee :D

Yaw kahraman nolmuş bu arabaya böyle bi anada sıçramışsın maşallah güzel olmuş
Yok ya, 2 folyo var hepsi bu :D Farları versene :D Gel anlaşalım... :D

Geri