Ankara Beşevler BurgerKing

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar farlari yaptirmak icin cumartesi sabahtan sahin usta bulusmasi yapmaya ne dersiniz :)

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de aklıma o gelmişti, gerçi ön tarafta plaka ışığı olduğunu bilmiyordum ben, sigorta kurusundan iç ışıklara paralel çekilir diye düşünmüştüm. ters koruma için de diyot koymak lazım. iç ışıkları fardan ayırmak için yani yoksa far yakınca iç ışıklar da yanar hoş olmaz :) gerçi plakadan çekilirse o sorun da kalmıyor di mi?

kesinlikle :D plakadan cekmek daha güzel :) direk parelel bi hatla :) bugra biz ortak cok güzel sey yaparız aslında ya :D

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazar gunu kapali oluyo :) cumartesi sabahtan benimle birlikte biri gelirse sabah 2 arabaya yaptiralim. kahraman da ogleden sonra musait olurmus. oglen de kahramanla birlikte biri daha gelir. aksam ustu de sen gelirsin ugur senin arabaya da yaptiririz :)

bu islemi yaptirmak isteyen kac kisiyiz? :)

Goktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu i$lem sadece kapıları açmaya bastığımızda arka plakalık gibi sisleri yakıcak dimi ? walla mantıklı cumartesi günü bende arabayı bi opel serwisine götürücektim gelebilirim bende ama aklıma takılan astranın sisler zaten sorunlu camı çatlıo ampulü yanıo sürekl iyice dert açar gibime geldi ba$ıma

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu i$lem sadece kapıları açmaya bastığımızda arka plakalık gibi sisleri yakıcak dimi ? walla mantıklı cumartesi günü bende arabayı bi opel serwisine götürücektim gelebilirim bende ama aklıma takılan astranın sisler zaten sorunlu camı çatlıo ampulü yanıo sürekl iyice dert açar gibime geldi ba$ıma

sislerde sorun olur diyosan farlara yaptiririz goktan :) o senin tercihine kalmis istersen sadece parklar da olur yani akliniza gelen farkli seyler varsa o sekilde de yaptirabiliriz...