Ankara Beşevler BurgerKing

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu arada gelemedim :( CEPA diyince böyle bir üşengeçlik çöktü üstüme sormayın. Bütün gece RC helikopter simulasyonu oynadım :)

Bir sonrakine fizanda olsa gelicem buluşmaya, söz! (bu haftasonu olmasın da :D )

dün yine çok eğlendik :)))))buğra park sensörlerim geldi nezaman takcas:D

dün yine çok eğlendik :)))))buğra park sensörlerim geldi nezaman takcas:D
Bu haftasonu şehir dışındayım ama sonraki
haftasonu uygunum. Aslında buluşmalarda da takabiliriz ama gündüz gözü yaparsak daha iyi olur.

ohoo deniz senden sonra karting yaptık , güzel insanlarla muhattap olduk ama en güzelide uğurun bu bana bakıyo bu yaa deme sahnesiydi :D ordanda çiğköfteciye gittik saat ikiydi dağıldığımızda:Derken kaçmak yok bidahakine ona göre:D

ohoo deniz senden sonra karting yaptık , güzel insanlarla muhattap olduk ama en güzelide uğurun bu bana bakıyo bu yaa deme sahnesiydi :D ordanda çiğköfteciye gittik saat ikiydi dağıldığımızda:Derken kaçmak yok bidahakine ona göre:D
Lan bn evde elimde uzaktan kumanda mal gibi heli uçuriim sizin yaptığınıza bak :) İnsanlar güzel miydi bari hakkaten :D

haha yokk yaa:D baskent hastanesi yolunda güzel insan ne gezer:D

Hadi beeee nasil güzel insanlarla muhatap oldunuz inannmam fotoraf çekseydiniz. eeeee ben yok ken Uğura bakarlar tabi:kop:

erkenden gitmicen ozaman arkadasım:Dha de ben lightım yengeniz belli bi saatten sonra tek basıma dısarda gezmeme izin vermiyo de anlayalım:D hele kartingte hepimiz çok eğlendik kaçırdınıs:D

Geri