Ankara Buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan RespecT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Opelim Ankara ekibinin de artık agır topları var Vectra 2.5 sport ve Omega 2.5 v6 renk kattınız degerli arkadaşlarımız sizlerle tanısmaktan dolayı cok mutluyum nice bulusmalara

Opelim Ankara ekibinin de artık agır topları var Vectra 2.5 sport ve Omega 2.5 v6 renk kattınız degerli arkadaşlarımız sizlerle tanısmaktan dolayı cok mutluyum nice bulusmalara

ya benim 1,3:kop::kop: ?

Yaw iyice kilo almışım ben yaa.Stres ve zamansız yemek kadar kötüsü yokmuş..Ama yinede yakışıklıyım oldukça:)

yakısıklısınız yakısklısınız, daha nice bulusmalara . baska foto yokmu ? .. bide kim kimdir merak ettik üzerini bi paintleyin abi ya .

Hakancım seninle tanışmaktan dolayı bizde çok mutlu olduk.Daha ne buluşmalar yapacağız.Teşekkür ederim.Hayrettin abi ve kendim adına.:good:

her buluşmamızda olduğu gibi bol kahkahalı güzel sohbetlere imza attık. katılan tüm arkadaşlarımıza, abilerimize teşekkür ederim. bu arada yeniden hoşgeldin hakan abicim. sensiz buluşmalarımızda bir yanımız eksik kalıyodu.
bu arada emre abi tü tü tü maşallah diyeyimde nazar değmesin o göbekle bile sende hala iş var gibi:)

Hakancım seninle tanışmaktan dolayı bizde çok mutlu olduk.Daha ne buluşmalar yapacağız.Teşekkür ederim.Hayrettin abi ve kendim adına.:good:

ağzına sağlık burakcığım,bende çok mutlu oldum tüm arkadaşlarla tanışmış olmaktan,dediğin gibi daha yeni başlıyoruz...:good:

Geri