Ankara da Adam Gibi Gaz Ayarı Yapacak Biri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar hiç kimse landirenzo önermiyor nedendir ki acaba

LPG işi gerçekten başa bela. Sıfır araçlar için takıldığın da sorun az ama araç belli yaş ve km de ise LPG biraz sıkıntılı bir şey. Belli başlı markalardan şaşmamak gerek ama söylediğin marka da bana göre fena değil güzel bir marka aslında.

markaya fazla takılmayın bence dönüşümü yapan usta çok önemli. Manifoldun delinme yeri, manifoldun araç üzerinde mi yoksa söküldükten sonra mı delineceği, beynin genleşme kabına göre konumu, hortumların uzunluğu vb. hepsi ince ayar isteyen işler. Özensiz iş yapan ustaya denk gelirseniz arabadan soğursunuz

Nadir abi atasanayinde cevik kuvvetin arkasinda bir elemandan bahsediyorlardi orasi mi acaba gittigin yer. baya populer galiba o eleman. pionner mehmet gibi bir sey o da :)

Nadir abi atasanayinde cevik kuvvetin arkasinda bir elemandan bahsediyorlardi orasi mi acaba gittigin yer. baya populer galiba o eleman. pionner mehmet gibi bir sey o da :)

Bu saatten sonra artık bir yere gitmeyeceğim kardeşim. Pc ile ayarlanmıyor nasıl olsa yada o sensör bu sensör yok kendim söküp takmaya başladım o kadar sökmeye alıştım sorma tank filan değişimine kadar girerim ben bu hızla :rakir:

Geri