Ankara mı İstanbul mu..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan başqan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angara mı İstanbol mu..

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
istanbul yaşanır da yaşanılacak yeri mi kaldı ,geçim derdi,trafik keşmekeşi,sokaklarda balicisi tinercisi,gece beyoğluna bırak ailenle gitmeyi artık tek başına ya da 3 -5 kişiyle gezerken tırs tırs oluyorum ki genelde boş gezmeyiz :D, kimin eli kimin cebinde belli değil,dağ taş gecekondu olmuş,dağ taş insan, semtine bağlı olarak vukuatsız tek günün geçmez, trafikte bile en ufak anlaşmazlık cinayet sebebi ,saygı yok,sevgi yok ,izmir'in gözünü seveyim orası sanki Türkiye'de değil gibi, emekliliğime 10 sene kaldı izmire de yakın ver elini aydın didim hayali bile güzel...

bizim arkadaş aynen senin gibi yapdı abi benimde emekliliğe az kaldı 15 yıl :kop: bende gidicem bir gün fazla durmam kafamda ya antalya yada dediğim arkadaşın yanı var seferihisara taşındı ordan ev aldı şahane bir yer.. sessiz sakin izmire 2 saat kuşadasına 1 saat çeşmeye 45 dakka sığacık zaten elinin altında bu kavak yelleri dizisinin çevrildiği yer işde. tam emekliliğin tadı çıkrtılıcak bir yer..

bizim arkadaş aynen senin gibi yapdı abi benimde emekliliğe az kaldı 15 yıl :kop: bende gidicem bir gün fazla durmam kafamda ya antalya yada dediğim arkadaşın yanı var seferihisara taşındı ordan ev aldı şahane bir yer.. sessiz sakin izmire 2 saat kuşadasına 1 saat çeşmeye 45 dakka sığacık zaten elinin altında bu kavak yelleri dizisinin çevrildiği yer işde. tam emekliliğin tadı çıkrtılıcak bir yer..
askerde acemiliğimi seferihisarda yaptım evet orası da cok iyidir,antalya kasar yazın cok sıcak oluyor ben kısın ortasında gittim palto kaban anaa ne göreyim millet konyaaltında kısa kollularla geziyor, hemen mağazadan biz de yazlık bir iki penye alıp otele kıslıkları bırakıp gece hayatına dalmıstık :D sen seferihisara git bazı aksamlar sığacığa balık yemeye gidersin aman da aman bizim gibi bir ayağı cukurda olanlara alternatif olarak cide,abana,inebolu önerebilirim karadenizin incileri,ereğliyi zaten yazmıştık bu arada istanbul da ankara da yalan oldu :D

askerde acemiliğimi seferihisarda yaptım evet orası da cok iyidir,antalya kasar yazın cok sıcak oluyor ben kısın ortasında gittim palto kaban anaa ne göreyim millet konyaaltında kısa kollularla geziyor, hemen mağazadan biz de yazlık bir iki penye alıp otele kıslıkları bırakıp gece hayatına dalmıstık :D sen seferihisara git bazı aksamlar sığacığa balık yemeye gidersin aman da aman bizim gibi bir ayağı cukurda olanlara alternatif olarak cide,abana,inebolu önerebilirim karadenizin incileri,ereğliyi zaten yazmıştık bu arada istanbul da ankara da yalan oldu :D

zaten o gün gelsin sahilden inicem gitmediğim görmediğim ege akdenizde çok yerler var bodrum dışında her yere gidicem bodrum bitmiş zaten minik minyatür istanbul olmuş.. öyle ki yolda yürürken istanbullu arkadaşıma denk geldim :D
marmaris alanya foça buralarada bakıcam ama gerçek olan bir şey varsa konuylada bağlantılı istanbulda cidden diyorum yaşanmaz.. tabi lafım orta gelirli dar gelirliye eğer ben ayda 6-7 bin tl kazanıyorum derse insan o zamanda istanbul keyfinden tadından yenmez her yerde kapı açarlar her yere girersin hesap kitap para pul derdin olmaz..

Geri