Ankara Mocan Otogaz mı, Candan Otogaz mı?

mmogzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sıfır Opel Astra aracım için Prins Silverline da karar kıldım. Ankara Mocan Otogaz ya da İstanbul Candan Otogaz arasında kararsız kaldım.
Mocan' dan 4300 TL 10 taksit, Candan'dan 5000 TL 8 taksit şeklinde fiyat aldım. Candan otogaz daha iyi reklam yapan ve çok ilgili bir firma gerçekten ve Silverline'da çekiş artışı sunma ve sübap yakmama gibi bir iddiaları var. Bu yüzden fiyat dezavantajına rağmen Candan Otogaz'a meyilliyim. Taktıran veya bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerini yorumlarını bekliyorum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Prins markasını seçerek 1-0 önde başlamışsınız. Prins LPG sektörünün belkide en iyisidir. Açıkcası hangi servisin ustalığına daha çok güveniyorsanız orda taktırın. Önemli olan ustalık.

mmogzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevap için teşekkürler, hangisinin iyi olduğuna dair tek kaynağım internet. Umarım bu iki firmada taktıran arkadaşlardan da yorum alabilirim

fthinan55

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Mocan otogazi bilmiyorum ama candan mühendislik gerçekten çok iyi.adamlar işinin hakkını vererek profesyonelce yapıyorlar. Orası bir montaj fabrikasi gibi

06aybars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam aynı kit, benzer montaj kaliteleri için 100 tl dahi fazla para vermenize gerek yok. Sübap erimeme garantisi falan diye bir şey yok. Gerçi Candan Mühendisliğe kalırsa lpg de araç daha çok beygir üretiyor, daha rahat ve akıcı gidiyor(!). Siz yüksek devirde kullanırsanız ,ara sıra benzine almazsanız, o sübaplar çok daha çabuk eriyecektir ki Astra'nın sorunu malum.

10 yıl önce ilk aracıma lpg montajını Mocan'a yaptırmıştım. 80 bin sorunsuz kullanıp sattım (1.2 Corsa C Easytronic'di aracım). Şimdiki aracımda (1.4t Astra J) 82 bin km dir Prins Silverline kullanıyorum. İlk sahibi Memduh Usta'da montaj yaptırmış.En ufak sorun yok. Bakımlara hep Mocan'a giderim. Övünç bey ve babası sanayi sitelerinde çok az kalan temiz, dürüst insanlardır. Aydın usta da çok titiz çalışır. Her sorunda da ellerinden gelen ne varsa yardımcı olurlar. Gönül rahatlığıyla Mocan'ı tercih edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: mertk

fthinan55

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sıfır Opel Astra aracım için Prins Silverline da karar kıldım. Ankara Mocan Otogaz ya da İstanbul Candan Otogaz arasında kararsız kaldım.
Mocan' dan 4300 TL 10 taksit, Candan'dan 5000 TL 8 taksit şeklinde fiyat aldım. Candan otogaz daha iyi reklam yapan ve çok ilgili bir firma gerçekten ve Silverline'da çekiş artışı sunma ve sübap yakmama gibi bir iddiaları var. Bu yüzden fiyat dezavantajına rağmen Candan Otogaz'a meyilliyim. Taktıran veya bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerini yorumlarını bekliyorum.
Aracınıza LPG taktirdiniz mi.

enisokuyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Lpg yetkili servislerin bir cogu lpgnin montajini duzgunce yapar. Candan internette surekli reklam yapmak icin aktif oldugundan youtubeye surekli arac bilgisi verdigi icin bilinen bir firma haline geldi. Yoksa sifirdan arac uretmiyorlar. Isini iyi yapan bir firmada taktirirsan skinti yasamazsin. Ama opel araclar hassastir. Afr ayari yaptirman gerekir. AFR ayari yapan bir firmada taktiririsan iyi olur yoksa hazir ayar atarlar o ayarda araci fakirde birakiyor. fazla km yapmasi icin subaplarina zsrar veriyor burlda

• Beğen
Tepkiler: fthinan55