ankaradaki tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmi

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabama teyp,bir takım komponent ve arka hoparlor aldım + 2 takım hoparlor kasnagı aldım...lakin rasgele biyere gidip ellettirmek istemiyorum bu işi bana dost işi yapabilecek eli yatkın en önemlisi bilgili yetkin arkadaş lazım cevaplarınızı bekliyorum..

rasgele bi teypçiye gidip fal bakar gibi iş yaptırmak istemiyorum yada çoluk cocuga taktırıp üç gün sonra arabayı yaktırmak veya silecek çalıştırınca cızırtı duymak vs istemiyorum işine veya hobisine güvenenleri bekliyorum

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende senin gibi dusunuyordum dost isi tanidik birine gideyim de tanidigim kazansin dedim arabayi paramparca etti. sana tavsiyem 3 kurus fazla ver iyi birine yaptir kafan rahat olsun...

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış hatırlamıyorsam geçenlerde buna benzer bir konuda Savaş Abi bir arkadaşa yer tavsiye etmişti. Özelden bir sorun isterseniz.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu işi kendim yapmak istiyorum bu componentleri nasıl baglayacagım iki adet ufak kutu elektronik devre var bunlar nereye baglanıyor? arabanın orjinal kablolarını kesmek mi gerekiyor yada amfi mi gerekiyor ekstra kes biç kablolama mı gerekiyor hoparlorleri direk arkasına kasnagı takıp o trafocukları takmadan çalıştırsam olurmu teşekkür ederim

componentleri takasla aldıgımdan degerlendirmek istiyorum yoksa std düz hoparlor baglardım..teşekkürler

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o dediginiz krosover oluyor kompenenti onlarla baglamaniz gerekiyor. ustune baktiginizda giris kablo yerlerini ve cikislari belirtir. bu devreleri kapi iclerine su almiyacak bi yere koyabilirsiniz yada aracta anfi varsa anfinin yanina da koyabilirsiniz. kasnaklarla direk monte edeceksiniz tizleri de orjinal yerleri varsa oraya yada konsolun ustune kenarlara koyabilirsiniz. anfi kullanmadan direk teybe baglayacaksaniz bu krosovirlarin icinde ayar dugmeleri olur onlarla ayar yaparak tizleri daha da canlandirabilirsiniz ama dikkat edin cok fazla gucte tizler yanabilir o yuzden ayari kisikta tutun umarim anlatabilmisimdir kolay gelsin.