Anket

Melih beyin söylemeye çalıştığı diğer mesajlarını da okuduktan sonra anladığım kadarıyla şudur ki;

Astra H zibidi arabasıdır, içinde çıstak yapılır, HB dir aileye göre değildir, 30 yaşının üstündeki insanlar bu arabayı almazlar.

Astra G ise aile arabasıdır, 30 yaşın üstü gider G kasa alır.

Okuduğum son 5 konunun 3 ü Melih beye ait, ikisi anket biri düz konu. Sonucu merakla bekliyorum.

Melih beyin söylemeye çalıştığı diğer mesajlarını da okuduktan sonra anladığım kadarıyla şudur ki;

Astra H zibidi arabasıdır, içinde çıstak yapılır, HB dir aileye göre değildir, 30 yaşının üstündeki insanlar bu arabayı almazlar.

Okuduğum son 5 konunun 3 ü Melih beye ait, ikisi anket biri düz konu. Sonucu merakla bekliyorum.
böyle bişey varmı yaa benim tanıdıkların adam 50 yasında astra h aldı yani saçmalık bence

:good: :good: :good:
Ama bence buda doğru değil benim babam 45 yaşında G kasayı napcan dio bana:) almışken kredi çekip H kasa alırız o hem daha sportif dio:)

Melih bey'in, "VeCCtrA" arkadaşımızın açtığı bir konuya yazdığım bir yorum sonrası özel mesaj olarak bana göndermiş olduğu mesajlar: "...baba parası mı yiyorsun..." , "...yaşın kaç kardeşim yaşın..."
Gerçi daha sonra Melih Bey özür diledi ama...
Bence tercih edilen jargon opelim.Net'e göre değil...

ya arkadaşlar gerilmeyin bu kadar..yakında ya hatasını düzeltir..yada ban....
başka yolu yok bunun....
ya sitemize uygun davranır yada çeker gider....
yönetim gereğini yapacaktır..
ama bu sitenin üyesi olarak bu tür davranış ve konşmaları bu sitede görmek istemiyorum...

bu işin sonu kötü gözüküo:confused:

Geri