Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
antalya ahalisinin büyükleri nerde ya :) bi toplantı ayarlasalarda legal bi toplantı ayarlasak tanışsak en pasif kalan ahali biziz galiba :)

Buluşma vakti geldi dediğin gibi Mehmet, başlığı canlandırmak lazım önce ki ahalinin haberi olsun, katılım artsın v.s.

Bu arada F'sanemi yeni sahibine uğuladım bugün, kaldık yine araçsız :D

Son düzenleme:
Buluşma vakti geldi dediğin gibi Mehmet, başlığı canlandırmak lazım önceki ahalinin haberi olsun, katılım artsın v.s.

Bu arada F'sanemi yeni sahibine uğuladım bugün, kaldık yine araçsız :D

hayırlısı olsun abi yeni bir j alırız sana :)
önceki ahali derken ? :)

Teşekkür ederim araç almamaya çalışacağım bir süre :)

"Önce ki" olacaktı :)

dinçer sattın ha arabayı neyse hayırlısı olsun... bir buluşma yapabilirz aslında bu hafta sonu felan ben sana seve seve şöförlük yaparım dincerim.....

Satıldı Aydın, artık yeni sahibi kazasız belasız kullansın.

Pazar günü olabilir aslında cumartesi akşamı arkadaşa gidilecek. Artık oto pazarına gitme olayı bitince pazarları boşaldı :)

10-04-2010 tarihinde yani haftaya cumartesi bir toplantı düzenlesek olurmu tanışsak hemde ahalimiz canlansa :) tabi büyüklerim daha iyi bilir yani benden tecrübeli abiler :)

ctesi gündüz çalışıyorum ancak akşam 8 den sonra müsait olabilirm sizede uyarsa buluşabilirz.... benim için sorun yok . dincer aga daha iyisini bilir.....

bir hortlatiyim dedim ahali nerde diye :)

Bir cumartesi akşamı 8'den sonra yada pazar günü görüşsek nasıl olur arkadaşlar.

Konu hakkında yorumlarınızı alalım :)

mehmetcan
wone
tyanali
diyerek listemizi başlatalım

Geri