Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Antalyalı arkadaşlar hepinize merhaba.Forumlarda aradım ancak bulamadım.Bir haftalığına bir iş için antalyaya gelmiş bulunmaktayım.Bu gün aracımın yağını kontrol ettiğimde değişmesi gerektiğine karar verdim.Ancak antalyadaki hiçbir servisi bilmiyorum.Siz hangi servisi önerirsiniz?Sideye yakın olursa memnun olurum.Teşekkürler..

Antalyalı arkadaşlar hepinize merhaba.Forumlarda aradım ancak bulamadım.Bir haftalığına bir iş için antalyaya gelmiş bulunmaktayım.Bu gün aracımın yağını kontrol ettiğimde değişmesi gerektiğine karar verdim.Ancak antalyadaki hiçbir servisi bilmiyorum.Siz hangi servisi önerirsiniz?Sideye yakın olursa memnun olurum.Teşekkürler..

buralarda işçilik tanıdık olmadıktan sonra pahalı.. geri döndüğünüzde değiştirin bence 1 haftalık gelmissiniz ztn idare eder dönene kadar. ben alanyadayım 1 tane yağ alana değişim ücretsiz diyen yok. öle yani

bende kısmet olursa 25 temmuz-15 ağustos arası antalya/karpuzkaldıran'dayım.buluşma vs. olursa haber verirsiniz.

buralarda işçilik tanıdık olmadıktan sonra pahalı.. geri döndüğünüzde değiştirin bence 1 haftalık gelmissiniz ztn idare eder dönene kadar. ben alanyadayım 1 tane yağ alana değişim ücretsiz diyen yok. öle yani

Dönüşte 620 km kadar bir yol yapıcam.Burda şehir içi de kullanıyorum.Uzun yolda motora bir zarar gelmesin diye düşünmüştüm.Bakalım olmadı shell benzin istasyonlarında ücretsiz yağ değişimi var.İdareten yağ yag flitresi değişimi yaparım.5000 km sonra da izmire döndüğümde yani tekrar servisimde değiştiririm :)

yaz tatilinde yolumu o taraflara düşürüp, seni rahatsız etmek isterim. umarım görüşürüz hemşerim.

Çok iyi olur Mustafa, hem denk gelirse seni Mustafa Koçaklada tanıştırırım. Oda parola 51 :)

quote=tyanali;605399]Liste açık isteyen ekleyebilir kendini :)
Msj görmemişim(iz)
1-tyanali - antalya merkez/altınkum
2-psicomega -alanya
3-cryp- manavgat
4-nzambak-antalya
5-EKTOPEL-antalya/dedeman
6-toprakozz- Antalya/Çallı (çallı benimde eski semt, ne günler geçti :D )[/quote]
7-corsa cdti- alanya

Son düzenleme:
Geri