Antalya Opel Teknik Servis ÖNERİLERİ ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cnrylmz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ozaman şöyle yapalım. gidelim doktordan 2 gün rapor alalım. otelede yatağa düştüm ölüyorum diyelim :):) tipik okul muhabbeti oldu :D:D

Opay opel

Antalyadki opelcileri opay opele bekleriz piyasadaki şuanki en iyi fiyat garantisi akdeniz sanayi 5010 skda 2210052

ben akdeniz sanayide OPEN OPEL SERVİSE gidiyorum. çok memnunum. 1 senedir enufak bir yamuklarını görmedim :) orda mehmet usta var. telefon numarasını istersen verebilirim. bu arada antalya ahalisi forumunu takip et. antalyalılar burda. linki aşağıda :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=28633&page=111
Al benden de o kadar. OPEN benim için 1 numara. Conta yakmıştım bir dost tavsiyesi ile gittim Enver abi ile tanıştım, orda ustabaşıdır kendisi, arabayı sıfır yapmış adam saat gibi oldu maşşallah :) Arabayı teslim aldıktan sonra Antalyalılar bilirler kampus istikametinden eve dönüyorum Enver abiyi aradım teşekkür için ve aynen şöyle dedim ''abi bu bindiğim benim bıraktığım araba olamaz :)'' çok iyi hatırlıyorum. O kadar incelemişki adam arabayı vites kolundaki körük topuzun altından çıkmıştı plastik kelepçesi kopuktu yani adam onu bile parçayı değiştirmeden içerden yeni bir cırt geçirip yerine takmış. Arabalar yani Opel'ler iyi makineler, standart becerideki bir usta arızaya doğru teşhis ile her müşteriyi memnun edip gönderebilir ama ister iyiniyet deyin ister titiz çalışma ben bunları gözlemlerim bir ustada. Yukarıdaki örnekte ikiside var bence ve şöyle düşünüyorum, adam buna bile dikkat ettiyse benim görmediğim bilmediğim neleri yapmıştır kimbilir. İçim rahat artık servis konusunda. Haksız mıyım :)

Al benden de o kadar. OPEN benim için 1 numara. Conta yakmıştım bir dost tavsiyesi ile gittim Enver abi ile tanıştım, orda ustabaşıdır kendisi, arabayı sıfır yapmış adam saat gibi oldu maşşallah :) Arabayı teslim aldıktan sonra Antalyalılar bilirler kampus istikametinden eve dönüyorum Enver abiyi aradım teşekkür için ve aynen şöyle dedim ''abi bu bindiğim benim bıraktığım araba olamaz :)'' çok iyi hatırlıyorum. O kadar incelemişki adam arabayı vites kolundaki körük topuzun altından çıkmıştı plastik kelepçesi kopuktu yani adam onu bile parçayı değiştirmeden içerden yeni bir cırt geçirip yerine takmış. Arabalar yani Opel'ler iyi makineler, standart becerideki bir usta arızaya doğru teşhis ile her müşteriyi memnun edip gönderebilir ama ister iyiniyet deyin ister titiz çalışma ben bunları gözlemlerim bir ustada. Yukarıdaki örnekte ikiside var bence ve şöyle düşünüyorum, adam buna bile dikkat ettiyse benim görmediğim bilmediğim neleri yapmıştır kimbilir. İçim rahat artık servis konusunda. Haksız mıyım :)

Çarşamba günü bende Openci oluyorum allah nasip ederse :)))

arkadaşlar open servısı antalyada hangı sanayıde?*

Evet bişey çıkmazsa çarşamba gidicem , işyerinden izin almaya calısıyorum sabahtan :)

canerle beraber canerin araca geçen hafta baktık. ilk teşhisimiz zincir oldu :D servise gittik aynı şekilde zincir sorunu çıktı. bu arada umarım servisten memnunsundur caner. :D

arkadaşlar open servısı antalyada hangı sanayıde?*

OPEN OPEL SERVİS YENİ SANAYİ 5011 SOKAKTA. mehmet ustayı bulun. merthan'ın selamı var deyin mutlaka. demesenizde farketmez herkeze aynı alakayı gösteriyor zaten. :)

Geri