antifiriz

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızıyı yeni ve ilk defa koyduysan 94 model araciniza bence maviye donun.uzun suredir kirmizi ise sorun yok

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 senedir orjinali kırmızı ile duruyor. Geçen cumartesi günü bakımda Hacı Usta -37 ölçtü ve çok iyi dedi.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Uzun süre bekleyen antifrizin donma derecesi pek değişmez zaten. Paslanma önleyiciliği azalır. Yani değişip değişmemesine ölçerek karar veremeyiz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
5 senedir orjinali kırmızı ile duruyor. Geçen cumartesi günü bakımda Hacı Usta -37 ölçtü ve çok iyi dedi.

Şimdi gittim Hacı ustayı yordum geldim. :D aracın içinde ne kadar varsa kırmızı boşalttı sonra hazır su ile mavi doldurduk en azından içim rahatladı.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kaloriferi de açıp bir süre çalıştırdınız mı? :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kaloriferi de açıp bir süre çalıştırdınız mı? :)

Aynen öyle yaptık hatta ben giderken yolda yaklaşırken açık bıraktım içindeki pislikler erisin diye :D

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle yaptık hatta ben giderken yolda yaklaşırken açık bıraktım içindeki pislikler erisin diye :D

Antifriz bahane el dokuması kilimler şahane :) Bu arada jant kapaklarıda araç rengiyle takım olmuş Nadir Abi, fena durmuyordu. Sunroof da orjinal.

Senin araca ayaküstü expertiz yaptım da :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Antifriz bahane el dokuması kilimler şahane :) Bu arada jant kapaklarıda araç rengiyle takım olmuş Nadir Abi, fena durmuyordu. Sunroof da orjinal.

Senin araca ayaküstü expertiz yaptım da :)

Arif sende benim karar belma nasıl? :D bir kamyon para harcıyorum neticede hehehehe ama sadece ön kaput yanık var ya illet oluyorum ama boyatmayı da pek düşünmüyorum. Bir de tavan kaplaması kaldı. Onu da değiştirmeyi düşünüyorum bakalım kısmet.