araba fiyatları ??

stigma4885

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araba fiyatları aldı başını gitti 45 bine kadar temiz araba bulamıyoruz. bulsak bile bir sorunu oluyor mutlaka.. sıfır araba fiyatları 50.000 yaklaştı. ne yapacaz böyle .. 2 yıl önce 24.500 sattığım opel 2005 enjoy twinportun ikincli eline 31 milyar yazmışlar..şok içindeyim.. sizce düşmez mi fiyatlar? veya ötv indirimi gelmez mi?? bu arada opel hiç kampanya yapmaz oldu...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Maalesef piyasa alt üst oldu, hem satış yok deniyor hem de fiyatlar uçtu. Ben eski model araba arıyorum onların fiyatları bile uçuk :(

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatların dusecegini sanmiyorum seneye yaz mevsiminde dahada ucacak bence.yönetim ötv yi asla asagi cekmez

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Dolar yükseldiği sürece halkın enflasyon rakamları %30 dan fazla olduğu sürece araç fiyatlarının da ineceğini pek sanmam. Araç üreticileri yurt dışında Avrupa ülkelerine sattıkları araçları vergiler yüzünden ülkemize getirmiyorlar. Çünkü getirdikleri araçlar belli kesimlerin dışında kimseye hitap etmiyor. Durum böyle olunca ikinci el araçlar da alıp başını gidiyor. Durum aslında içler açısı değil aslında ama bakmayın her şey o kadar güzel gösterilmeye devam ediyor.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Leonu 44'e aldım 50'ye satmaya korkar oldum. Aklımda Astra G yada Bora vardı temizi 27-28 ve üstü olmuş :/

stigma4885

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki Napacaz bu durumda piyasa Durmuş internette yüksek fiyat çekenler takip ettiğim kadarıyla satamıyorlar.. Bu fiyatları kabullenip araba almak mı lazım? O kadar zoruma gidiyor ki bir yıl önce sıfırı 38.000 olan arabaya bu sene 48.000 bin tl vermek.. Güya ülkede herşey güllük gülistanlık.. Insanlar nasıl kabulleniyorlar bunları

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adama soruyolar benzine yine zam geldi , adam ; olsun ben zaten 20 tl lik alıyom diyor. bizde bu kafa yapısı olduktan sonra dah neleri kabulleniriz.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba alacak olana Allah kolaylık versin. Abim için haftalarca aradık taradık, bütün bulduklarımız ederinin üzerinde fiyatlıydı. En sonunda 2013 sıfır bir tane Classic III bulduk bir bayide de kurtulduk.

Fiyatlarda düşme olmaz. Uzun vadeli borçlara da girmemek gerek, ekonomik gidişat kötü çünkü.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Öncelikle piyasanın canlanması araçların fiyatlarının düşmesi için vergi politikasının değişmesi gerek. Daha önce eski araçların plakalarının değerlendirilmesi yönünde çalışma olmuş bir çok eski araç piyasadan çekilmiş ve bununla birlikte ikinci el araçların da fiyatları düşmüştü. Bu bir çözüm mü? değil ama bu sektörün de nefes alması gerek ve nefes almaz ise bu sektör ölür.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Kurban bayramından sonra orta sınıf araçların fiyatlarının düşeceğini düşünüyorum.
Fiyatların yükselmesine karşılık, alış veriş ortamının olmadığı da bir gerçek.
Arkadaşıma bir araç baktık... Ne yazık ki piyasada sağlam araç yok gibi... piyasa hem fiyatlı hem haşat araç dolu...
Almaya kalksan alamıyorsun, satmaya kalksan istediğin fiyata satamıyorsun....
aşağıda vermiş olduğum ilana gelen teklifleri duysanız güler misiniz ağlar mısınız bilemem...
bomboş hali ile sıfırı 206.00 TL + paket = 250 000 +++ oluyor..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-hatasiz-a5-quattro-sportback-168243613/detay