araba pısık duruyor sanki??

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg tankın boş ikende bir bak eğer aynıysa ve kasislerde vuruntu yapıyorsa süspansiyonların patlak olabilir buda masraf demek :(
bence problem var servise gidip baktır ...

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasislerden hızlı geçtiğim zaman arkaaş tak tak diye ses geliyor ama üstten geliyor yani arka camın önünde yer varya neydi o adı aklıma gemedi hoparlör taktırdğımız yer ondan ses geliyor diye önemsemedim.ama biraz daha dikkat edeyim bakıyım. eğer süspansiyon arızalı ise ne kadar masraf çıkarır bize.????

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasislerden hızlı geçtiğim zaman arkaaş tak tak diye ses geliyor ama üstten geliyor yani arka camın önünde yer varya neydi o adı aklıma gemedi hoparlör taktırdğımız yer ondan ses geliyor diye önemsemedim.ama biraz daha dikkat edeyim bakıyım. eğer süspansiyon arızalı ise ne kadar masraf çıkarır bize.????

bagajdaki bütün eşyaları boşaltıp baktım istepme dahil ve benim araçda senin araç gibi basık benim süspansiyonlar sağlam yani aracın orjinal hali böyle ;)
daha önce ki yazdıklarım iptal ;) ama yine de süspansiyonları kontrol ettir çok zor birşey değil

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bagajdaki bütün eşyaları boşaltıp baktım istepme dahil ve benim araçda senin araç gibi basık benim süspansiyonlar sağlam yani aracın orjinal hali böyle ;)
daha önce ki yazdıklarım iptal ;) ama yine de süspansiyonları kontrol ettir çok zor birşey değil

kardeş resimlerini çekipte koyarsan çok sevinirim. hafta sonu süspansiyonları kontrol ettircem :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu alakası yok
sorun var o arabada normal deil
spor yay taksan bu kadar düşmez belki yauu:confused:

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı sıfır aldıysan arkayaylarda sorun vardır ama 2 el aldıysan aldığın kişi yayları kısalttırmış olabilir.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et