Arabam çalindi

geçmiş olsun çok üzüldüm. Allah cezalarını verir elbet.

Derdimi Paylaştiğiniz Için Hepinize çok Teşekkür Ediyorum Bir Kaç Avukatla Konuştum Sonuç Olumsuz Bir şey Elde Edemiyeceğimi Aksine Adamin Benim Ismimi Lekeliyor Diye Karşi Dava Açma Hakki Doğabileceğini Ve Tazminat ödemek Zorunda Kalabileceğimi Söylüyorlar... Bu Kadari Da Pes Demekten Başka Bir şey Gelmiyor Elimden!!!

gecmiş olsun kardeş gercekten.benimde AVT teyp i mi caldılar 1200 dolar'dı koltuk larımı parcalamişlar cami filan kırmişlar.senin aklın almiyo mıden kaldırmıyo ama calan adamın haysıyetı gururu yokkkı namussuz utansın

geçmiş olsun allah sabır versin sana biliyorum o durumları ama üzme kendini. senin şer bildiğin hayırlı olabilir bi sabır eyle

geçmiş olsun kardeşim adaöın resmi felan yokmu nasıl yardımcı oluruz sana bize biraz bilgi ver dolandırıcrılıktan dava aç ve inan onun mutlaka bu konu ile ilgii öncedende dosyaları mevcuttur köpek bok yemekten vaz geşçmez sana yardımcı olmak isterim

insanin mafyaya veresi geliyor ama yasal degil...
gidecen bir tanidik babaya,
cekecekler bi odaya..
imzalatacaklar seneti...

ama yasal degil yasal....

gecmis olsun Ozgur kardes moralini bozma sen...bu arada galeri ismini soylemende sakinca yoksa soyler misin...

Geri