arabami satiyorum

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar arabama 11200 euro veriyolar türkiyede fiyatlar nasil bilmiyorum astra h cdti 1.7 2005 47000 km ekstralari cok derikoltuk xenon.......

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı satışlar neden satıyorsunuz modelmı yukselcegınız

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kücük geliyo cocuk arabasi felan belki vw passat alirim yada araba almam biraz kredi ceker ev alirim arabadan memnundum cok büyük bisey cikarmadi satilacagi cok kesindeyil ben 12000 demistim baktilar pahali felan dediler siz bilirsiniz demistim iki gün sonra telfon yani bugün 11200 olursa alayim demisler esimin teli vardi ilanda esimde soruyum demis tel edersek tamam anlaminda diye konusmuslar ama ben 11500 asagi olmaz diyorum zaten izinde geldi tr gelcem iki ay sonra

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alici kabul etti fiyati bende vw jatta buldum sizce nasil jetta kulanan varmi sorunlu arabamidir

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alici kabul etti fiyati bende vw jatta buldum sizce nasil jetta kulanan varmi sorunlu arabamidir

Soru şöyle olmalıydı, Jetta araba mıdır?
Cevap: Değildir. :)

Passat falan neyse de Jetta bence beş para etmez. Eğer amaç sedan bir araca geçiş ise bence Astra sedan düşünün orada satışı varsa, ya da Corolla.

bekir çakıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sattığınız araç zaten opel hemde astra
aynı aracın sedanını almak mantıksız..(bence)
jetta= harika bir araçtır.beğendiyseniz hiç düşünmeden tavsiye ederim..astra kadar seri olmasada çok rahat ve sorunsuzdur
zaten vosvagenlerin geneli çok iyi ve sorunsuz araçlardır

opel astra =daha gösterişli ve daha sorunlu olabiir..
karar sizin..
passata diyecek sözüm yok zaten o ayrı bir dünya...

Son düzenleme:

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilgilendigim jetta arac 2.0 140 ps astradan seri oldugu kesin, birde 1.9 105 ps var bakcam bakalim

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Erman Beye katılıyorum: 1.6 FSI Jetta kullandım şirkette, kazık gibi, hantal bir araba. Bence uzun yol için ideal olabilir sadece, passat deseniz ona ok:)

Yeni astra sedana gelince, iç mekanı jetta kadar geniş, sürüşü keyifli güzel bir araç, O yüzden Bekir beye katılamıyacağım. Son olarak şunu belirteyim, 1.3 CDTI Yeni Astra Sedan, 1.6 Jetta'dan daha seri...1.7 CDTI, 2.0 veya 1.8 motor seçeneklerini alabilirsiniz.