Arabaya Yaptığımız Herşey Neden Yasak ?

polis olsam bende o araclara ceza kesmem. saydiginiz araclar toplumda da bilindiği üzere motoru ve sesi kuvvetli araclar. ben polis olsam ve boyle bir aracla karsilassam bunun orjinali bu zaten der gecerim. ama bu opel Toyota citroen gordugumde fabrika cikisini bildigimden bu orjinal degil git soktur derim. ortada baska bir durum yoksa polislerdeki o araçlara karsi bu tutumu da bu durumdan kaynaklaniyordur sanirim.

Haklısınız vallahi, işimi elime aldığımda ben de V8 motorlu bir araç alıcam, durdurulursam açarım kaputu " V8 power AGA " deyip yırtma yoluna giderim artık :D

bununla ilgili bir s2000 videosu var maltepe sahilyolunda...
s2000 donut yapıyor memur arasında memurda ötekine atilla zenginliği görüyonmu gibi birşey diyordu bak nasıl takılmış kafama :D

o videoyu biliyorum, aynen öyle diyodu, birde turbo sadık var, "şerrefsiiizz" diye bağırıyo polis :DDDDDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=b515hjlbuBw

ne yasağı yaw. parası olmayana yasak var. Range Roverle gidin bakalım bi cam filmimi soruyo eksozmu soruyo? poliste biliyo paralı adamla uğraşılmayacağını..herkes dişine göre av seçer bu hayatta..

Geri