araç alımı için bilgi ve tavsiyeleriniz

thenorthstar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba opel vectra 98 modeli satıp toyota coralla 98 model almıştım.şimdi dizel bir araba almak istiyorum.aklımda ford focus ile astra sedan var.sizce hangisini tercih etmeliyim.performans konfor ve yakıt acısından.
bütcem 30-35 bin tl. 40 bin tl yi araca göre zorlayabilirim
astrada kafamı karıştıran 1.3 motor olması.bu motorun performansı 1.6 focusa göre nasıldır.

örneğin şu arabanın fiyatı hakkında görüşlriniz nedir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...den-opel-astra-1,3-cdti-enjoy-104289726/detay

Yeni kasası çıkmış bir araca 45 binlira çok değil mi?Ford biraz daha iyi kaçar ama kaçarkende yakar.

Aslında google de astra focus karşılaştırmalı test diye yazarsanız oto dergilerinin yaptığı testleri bulursunuz gibime geliyor.

Yeni kasası çıkmış bir araca 45 binlira çok değil mi?Ford biraz daha iyi kaçar ama kaçarkende yakar.

haklısınız ama yeni kasada bütçeyi bi hayli zorluyor :) 1.3 motor hakkında bilginiz varmı.örnegin araçta 4 kişi varken bayılma yıgılma yaparmı.

Aslında google de astra focus karşılaştırmalı test diye yazarsanız oto dergilerinin yaptığı testleri bulursunuz gibime geliyor.

evet var ama ordaki kısa kullanım sonuclarından cok gerçek kullanıcı yorumları daha makul geliyor.

o ilandaki fiyat sanırım abartılmış gibi geldi bana.piyasasını hiç bilmiyorum astraların

bayılmaz merak etmeyin opel bunları düşünmüştür heralde şimdi opelle fordu kıyaslamısız aynı motor secenekleri değil birde...ama fortların tdcı 1.6 motorları iyi gidiyor...yakıtıda iyi şehir içi verileri 6 litre civarı falan olması lazım...

Son düzenleme:
o fiyat fazla bence

abim 7-8 ay önce 5.000 km de beyaz 111. yılını 40.000 e aldı... fiyat çok abartı olmuş...

Son düzenleme:
Ford çok yakıyor, hele "biraz acelem var" derseniz daha da çok yakıyor.
İlandaki astraya o para verilmez, çok fazla, gidilir sıfır alınır, en azında sıfır km araç alınmış olur.

Geri