Araç içi tül perde

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan manisa45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Araç içi tül perde (uygulama resimleri)

Arkadaşlar arka takım (3 cama ) film mi, perde mi derken perdede karar kıldık. Filmden ceza yeme riskine karşılık çıkarılıp takılabilen, yine koyu renkli bir perde sistemini tercih ettik. Sipariş verdik. Gelsin, takılsın sizinle paylaşacağım. Bir kaç araçta gördüm güzel olmuş. Klipsleri var içten. Gerdirip bırakarak takıyorsun. Hem kullanışlı hem güzel.
Kargoda sıkıntı varmış. Dış pazar çalışıldığı için iç pazara pek mal vermediklerini o yüzden bekleyeceğimizi söylediler. Ellerinde her marka ve model mevcutmuş.
Resimleri burada paylaşırım.
Saygılar.
Arkadaşlar fotoğraf makinemi bulamadığım için Nokia 6200 cep telefonum ile resimleri çekmek zorunda kaldım. Yine iş görür gibi.

grnt010yv.jpg

Malzeme poşetteki hali.

grnt011.jpg

Arka cam uygulama.

grnt012q.jpg

grnt040t.jpg

Arka cam bitmiş hali.

grnt013fe.jpg

Demir parçalar arka camda, yapıştırmalı parçalar yan camlarda kullanıldı. Demir parçalardan 5 tane arttı.

grnt038.jpg

grnt039.jpg

grnt041k.jpg

Yan cam uygulama.

grnt042.jpg

Yan cam bitmiş hali ve ben :)

grnt043x.jpg

grnt044h.jpg

Son düzenleme:
Söylediğiniz ürünün adı Bod Perde birçok araç için çeşitleri mevcut.Flim'den ceza veya uyarı yemektense Bod Perde alıp takmak daha mantıklı en iyisini yapmışsınız.Güle güle kullanın.Fotoğraflarını bekliyoruz...

ben astrada kullanıyorum bod marka perdeyi. cam filmine alternatif. bence iki olumsuz yönü var
1) arka camlar açılıp kapanıyor ama camdan dışarıya bişey verip alamazsınız kapıyı açmanız gerekiyor
2) arkada oturan camdan dışarı bakarken gözleri bulanıyor, yoruluyor. nasıl söyliyim içinden farklı bir resim çıkan tablolar varya ona bakmışsın gibi oluyor.:D

ben astrada kullanıyorum bod marka perdeyi. cam filmine alternatif. bence iki olumsuz yönü var
1) arka camlar açılıp kapanıyor ama camdan dışarıya bişey verip alamazsınız kapıyı açmanız gerekiyor
2) arkada oturan camdan dışarı bakarken gözleri bulanıyor, yoruluyor. nasıl söyliyim içinden farklı bir resim çıkan tablolar varya ona bakmışsın gibi oluyor.:D

Sizin düşündüğünüzü bende düşünmüştüm istanbul gibi bir şehirde yaşıyorsanız ogs'niz var ise sorun yok fakat kgs kullananlar için bayağı bir sorunlu olay ya kapıyı açıcak yada sadece arka camlara uygulayacak bod perdeyi.

zaten ön yan camlara yok. sadece arka cam ve arka yan camlar için var. üç parça zaten

arkdaşlar bu perdelerin ölçülerini ne şekilde belirleyip alıyorsunuz internette gördüm (5parça) 20 lira civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam, her araca farklı oluyorsa eğer opel vectra b kasa için öneride bulunurmusunuz.

arkdaşlar bu perdelerin ölçülerini ne şekilde belirleyip alıyorsunuz internette gördüm (5parça) 20 lira civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam, her araca farklı oluyorsa eğer opel vectra b kasa için öneride bulunurmusunuz.

ben h.buradadan almıştım araca özel üretilyor. ordan bir bak derim, tam bilmiyorum vectra b için var mı yok mu.

Çıkarıp takması kolay gibi. Tozlanırsa camı ve perdeyi silmek biraz zor olabilir. Diğer yandan arka camları kullanmayacaksanız taktırmak gerek. Çünkü arka camlar iptal oluyor sanırım.
Gerçi trafik polisinini filmi anahtarla çizip zorla değiştirtmesi ya da çıkartmasındansa böylesi daha iyi. Gelecekte herkes perdeye dönecek ya da filmin cezası kalkacak diye düşünüyorum.

arka cam perdesi 2 parça cirt cirt li ekstra bisey yapmadan tam otürüyor arka cama

İlk mesaja uygulama resimleri ekledim arkadaşlar.

Geri