Araç takip sistemi deneyimleriniz???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan lucksoul
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
L

lucksoul

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar forumda arattım ama bulamadım. Aracıma bireysel kullanıcı olarak araç takip sistemi taktırmayı düşünüyorum. Hizmetiyle,kalitesiyle önerebilceğiniz bir şirket var mı? Tavsiyelerinizi rica ediyorum. Teşekkürler.

hizmet kalite falan hiç gerek yok bunlara, her ay bir firmaya para ödemektense, alın bir tane kişisel takip kiti, takın aracınıza. Bir sms ile nerede olduğunu öğrenin, isterseniz GPRS ile her daim de izleyeiblirsiniz. Fiyatına gör pek çok farklı türde GPS takip giti mevcut. Kitin içine bir tane SIM kart takmanız yeterli. sabit ücreti olmayan bir faturalı hat alarak veyakontörlü hatta 3 ayda bir 100 kontör yükleyerek bu sorunu da çözebilirsiniz. Eğer GPRS ile anlık takip yapmak isterseniz de, o 100 kontörü GPRS iletişimine harcarsınız. her halükarda bir şirketten hizmet almaktan ucuza gelir.

MBuğra bize söylecenecek söz bırakmamış..yüzde yüz katılıyorum şirket işi pahallıya gelir.. Tabi tanıdık firma vs. yada eş dost yoksa
Bu ats için kullanılan cihazların daha düzgün çalışanını görmedim dandik kutular dünyanın parasını istiyorlar birde sık sık bozuluyorlar..

usta bnm dusundugum en mantıklısı kıtıde boşver bılmıorum reklam olurmu ama aveanın ıntrnetten takıp sıstemı var al 30 lıraya bı telefon aracın ıcıne bı yere koy kendın bı elektrıkcıyede sarj ıcın kablo cektr tak sarjınıda teefona bı gusel netten gps gıbı takıp et snra aydada 12 kntrmu 20 kntrmu ole bısey hemde en guzelı ole arkdısn dedıgı gıbıde 3 ayda bı 100 kntr alırsın olur bıter ıste

Teşekkür ederim yorumlarınız için. MBuğra beye pm attım. Dediğiniz yöntemleri de araştırmaya başladım ama kafam şimdi çok karıştı. Dediğiniz gibi arattığımda karsıma yine o 350 euro +kdv li şirketler çıkıyor. Avea ya da bir bakacağım. Teşekkür ederim.

aga ne gerek varkı o kadar masrafa 200tlye al bı alarm servıste oyleydı en son fıyatı taktır ıste ne yapıcan takıp sıstemını:):):):):):) yapma ugurcan ya:):):)

:)Teknoloji ye fazla merakım var Ahmet'cim:)

ugurcan kardesım gel senle su elektrıklı katlanabılen aynalara yogunlasalım bırak takıbı :):):)

Onu araştıralım tabi ama ben bu işe de taktım kafayı.:)

alarm daha ıyı evının onunde bırısı dokununca hemen otuyor uyarır senı :)

Geri