Araç tavsiyesi

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli ustalarım yakın bir dostum araç alma arifesine ama aklı çok karışmış. ilk önce 2023 astra 1.2 elegance bakmış. sonra aklını tiggo 7 excelent çelmiş arada kalmış ikisi farklı araç ama f/p anlamında ikilem yaşıyor 2 araç ortalama 1.5 milyon TL Ama donanım olarak tiggo gibisi yok fakat marka tanınırlığı + servis ağı yedek parça tedariği astrayı öne geçiriyor sizlerin fikri nedir

donanım olarak 2 araçta çok doyurucu ancak tiggo 7 donanım açısından çok daha iyi ancak motorunun 0eski teknoloji olduğu konusunda yazılar okumuş

not : Alınacak araç 2, el değil

cenkgs

Kayıtlı Kullanıcı
67-Zonguldak
Siteyi ziyaret et
1 milyon 490 bin lira seviyelerine Astra'nin en dolu versiyonu olan Gs paket satılıyor hocam. Bayilerde bu fiyatlardan araç var. Elegance bakacagina GS paket bakılmalı. O araç gırtlak dolu seviyede.

Tiggo benim de çok dikkatimi çekiyor. Sürüşü de donanımı da güzel araclar ama bir kaza, arıza anında aylarca parça bekleyen müşteri şikayetleri çok var.

Ben olsam riske girmez GS paket Astra bulmaya çalışırdım.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Parça sorunu olan araba sakın almayın. Opelde bile bekleme süresi varken çinli bir araç için durum dahada kötü.

İkincisi psa ya geçmiş olsa bile opel yıllardır kalite ve uzun ömürlülük olarak kedini kanıtlamış. Her yerde ustası servis var. Bu diğer bilindik markalar içinde geçerli.

Ayrıca tiggo kalitesi nasıldır uzun vadede bu beni düşündürür. Astra 1.5 milyon tl ike tiggoyu 400 450 bin tl alabilsek o zaman düşünülebilirdi bana göre

• Beğen
Tepkiler: Murat