Araç Yıkama Yerleri

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar forumda arattım ama pek bir şey bulamadım. istanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim, arabamı kendim yıkamak istiyorum:) böyle para atıp su köpük veren , süpürge veren tarzı yerler nerelerde var? bilenler paylaşırsa çok mesut bahtiyar olurum :):)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün yıkamacılar yapar hatta canına minnet hem adama para vericeksin hemde o çalışmıycak sen yıkıycaksın :D

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kendin pişir kendin ye hesabı bi yer olcak.. suyu rahatça doldurup yıkıycan kendin..

giriş katta ev ya da dükkan gibi bişey olsa hortumla su çektikten sonra süngerle köpürte köpürte yıkamak çok keyifli olur.. ama malesef ev girişin 2 kat üstü..

Aslında çekicen Camiden suyu ama ona da hoca yazmış burdan özel işi için su alan onun vebaliyle gider diye :) o da olmuyo yani..

Önerisi olan varsa bende öğrenmek isterim

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kendin pişir kendin ye hesabı bi yer olcak.. suyu rahatça doldurup yıkıycan kendin..

giriş katta ev ya da dükkan gibi bişey olsa hortumla su çektikten sonra süngerle köpürte köpürte yıkamak çok keyifli olur.. ama malesef ev girişin 2 kat üstü..

Aslında çekicen Camiden suyu ama ona da hoca yazmış burdan özel işi için su alan onun vebaliyle gider diye :) o da olmuyo yani..

Önerisi olan varsa bende öğrenmek isterim

evet kendin pişir kendin ye :D bursada bi arkadaşım söylüyordu atıyorsun 1 lira süpürge atıyosun 1 lira köpük falan... bende böyle bir şey istiyorum alıp süngerimi gideyim arabayla nirvanaya ulaşayım istiyorum :D

vardır umarım gören duyan bilen falan :)

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dediğin gibi araba yıkamak için ankara kazana gidiyorum XD 5 DAKİKA 60 BAR SU 1 TL;))

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kendin pişir kendin ye :D bursada bi arkadaşım söylüyordu atıyorsun 1 lira süpürge atıyosun 1 lira köpük falan... bende böyle bir şey istiyorum alıp süngerimi gideyim arabayla nirvanaya ulaşayım istiyorum :D

vardır umarım gören duyan bilen falan :)

Bursa da alışverişe merkezi otoparklarında bu iş özel imal sanayi tipi süpürgeler var, 1 tl atıyorsun 5 dk calisiyor.Ayrıca pek cok benzin istasyonunda köpük makinası var 1 tl veriyorsun aracı köpüge buluyorlar.Bazılarında köpüklü halde direk otomatik yıkama makinesine giriyorsun bazılarında görevli arkadaşlar basınclı su ile yıkıyor.

aletler asagidaki gibi ;
http://www.sahibinden.com/ilan/is-m...oto-supurge-jetonlu-kopuk-40435189/mega-foto/

ama kendinin arabanı yıkayabildigin yere ben rastlamadim