aracı yükseltmek

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tako
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar aynı sorun bendede var ayrıca kasislerden geçerken arkadan tak diye vurma sesi geliyor. sanki arka taraftaki mdf ye bagajdan bişey çarpıyor gibi acaba amortisör mü takoz mu birtürlü anlayamadım. ayrıca araç yere çok yakın diğer astralara bakıyorum çamurluk ağzıyla lastik arası bende yok denecek kadar az ama diğerlerinde daha fazla. resimdede görebilirsiniz acaba editionlarda fabrika çıkışı heezon ve yaylar kısamı acaba bileniniz varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

resimdeki araçta yay var gibi düşürülmüş normalde lastik çamurluk arası o kadar yakın olmaz

resimdeki araçta yay var gibi düşürülmüş normalde lastik çamurluk arası o kadar yakın olmaz

evet mahmut abi bende öyle düşünüyorum artık ama fırsat bulup götüremedim ustaya kendim anlayabilirmiyim acaba , yada bu alçaklık takozlardan kaynaklanıyor olabilirmi.

Son düzenleme:
ben genelde astra f lerı yukseltıyorum.
ön helezonların altına arka helezyonların da ustune palet lastıgı kalın iplikli lastık kesılecek 2-3 cm olacak. en saglıklısı bu takozu kestırmek olacak tofaşın yukseltme takozları uyum saglıyor ama saglıklı olmuyor
Musa usta Astra f stationwagon aracim var.yeni aldım araçtan çok memnunum.ama sırf bu sebepten sıkıntı yasiyorum.toprak yolda aracim çok yavasta girsem on taraf koruma ve orta susturucu Hemen surtuyor.astra yere alçak olmasi ile alakalı bilgi vermişsiniz.istanbul dayım palet lastiği yazmışsınız tam olarak ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz.yukseklik normal ama araç çok yaylaniyor çukurda kasiste olsun.tesekkurler

Geri