Aracim Çalindi arkadaŞlar

Üstat var mi gelisme? İnsallah hayirlisiyla aracina kavusursun

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Daha önce yazmadım ama konuyu başından beri takip ediyorum. Farklı bir platformda da paylaştım. Hep bir umutla tıklıyorum konu başlığına ama şu ana kadar sonuç hep hüsran oldu maalesef :( Çok büyük geçmiş olsun, dilerim en kısa zamanda bulunur ve yüzünüz güler. Dua edeceğim sizin için.

Daha önce yazmadım ama konuyu başından beri takip ediyorum. Farklı bir platformda da paylaştım. Hep bir umutla tıklıyorum konu başlığına ama şu ana kadar sonuç hep hüsran oldu maalesef :( Çok büyük geçmiş olsun, dilerim en kısa zamanda bulunur ve yüzünüz güler. Dua edeceğim sizin için.

sağol kardeşim inşallah büyük bir sabırla bekliyorum

Abicim keçiörende oturuyorum bende gözüm açık dolanıyorum, bi kaç kulağı kesik tanıdığım var haber verdim,daha önce bizimde 2kere başımıza geldi birini bağlumda bulduk terk edilmiş sekildi diğeri ise aktaşta aynı şekilde terk edilmiş durumda çıktı illaki bakıyosunuzdur ama bilginiz olsun dedim çokca geçmiş olsun en kısa zamanda bulunması dileğiyle

Abicim keçiörende oturuyorum bende gözüm açık dolanıyorum, bi kaç kulağı kesik tanıdığım var haber verdim,daha önce bizimde 2kere başımıza geldi birini bağlumda bulduk terk edilmiş sekildi diğeri ise aktaşta aynı şekilde terk edilmiş durumda çıktı illaki bakıyosunuzdur ama bilginiz olsun dedim çokca geçmiş olsun en kısa zamanda bulunması dileğiyle

inşallah kardeşm bulunsun artık yoruldum inan ne kadar zamansa bulundu polis yüzde 90 bulunur bu araç dio enteresan bi durum var 2 ay oldu yok

kardeşim araç gts sanruf var çift eksoz var yani araç hb sedan deil arkada bagaj kapağında nikelajda sarı yazıyla gts yazıyor

Tamamdır abicim ben 2 mart a kadar Ankaradayım sürekli dolanıyorum zaten umarım görürüm ben görmesen bile umarım çıkar araç bir yerden

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri