aracımı satıp bu aracı almayı düşünüyorum..

sunroof u beyanat verip kaskoya yazdorabilir karoser hatası sebebiyle ;)
bizde değiştirmiştik...belkide aşağıdan bir yerden darbe vardır..araştırılırsa çıkar ortaya...

son durum olarak passattan vazgeçtik gibi...

birtane ınsıgnıa 1.6 turbo buldum 2010 model renk beyaz landirenzo tüp takılı araçta...sadece bu araçta lpg sorunu olduğunu söyleyenler var...ama takas yapmıyor benim aracımla...aracımı satarsam pazarlığa oturmayı düşünüyorum olmazsa araç çok hoşuam gitti görünüş olarak...kredi çekip alayım diyorum...

çok yakın arkadaşım da hatta aile dostumda 2004 1.9 tdi passat var sunroof hariç full deri döşeme ısıtmalı koltuk filan en son 210000 km de idi ve gaza basınca çıldırıyor araç canavar gibi vw Türkiyeye gönderdiğimiz araçlarda 800000 km ye yakın ömür biçiyoruz motorlara diye bi açıklama duymuştum. 37 değilde 32 33 bin civarında düşünüle bilir o araç bildiğim kadarı ile piyasa aşağı yukarı o civarda hatasız ise ki 2004 passat dizel km gayat iyi daha aşağısı zor bulunuz diye biliriz. ikinci araç 2.0 fsi motor fsi lere lpg uygulaması yapılmıyor diye biliyorum. fsi motoruda formlardan vw kullanıcılarından yorum alırsanız iyi olur. tabi tercih sizin hakkınızda hayırlısı.

arkadaşlar benim kullandığım aracın başına gelenleri tanıyanlar bilir...aracıma olanları alıcı kişiye söyleyip aracımı satmaya karar verdim galeriye bırakacagım aracı...

internette gezerken altta linkte verdiğim aracı buldum adamı aradım konustum...fiyattata anlaştık gibi...araç hatasız-boyasız sunrooflu ilk sahibinden ikinci sahibi galerici kendi üstüne almış...
aracı bir tanıdığıma usta götürüp kaportasına bakmasını rica ettim baktırms araba hatasız boyasız çıktı...

neyse birde 5664 e göndereyim dedim aracın 2599 tl hasar kaydı çıktı...e hatasız boyasız arabada hasar kaydı ne oluyor?adama sorduğumda araç alındıktan 3 ay sonra serviste sunroof değişmiş dedi bana...bundan dolayı dedi...bende hasar kaydı sunroofu gösterir mi?anlam veremedim..

neyse kısaca fikirlerinizi yorumlarınızı bekliyorum bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.

http://ozkeremotomotiv.araba.com/144670376/Volkswagen-Passat-19-TDi-Comfortline

ayrıca antepte olan arkadaşlardan ayrıca yardım bekliyorum...

Aracınız nedir uygun fiyatlı birşeyse düşünebilirim. Özel mesaj ile yollarsanız sevinirim. Teşekkürler.

abi sendeki cesarete hayranım galeriden ağzın yandı hala galericilere güvenebiliyorsun :)

abi sendeki cesarete hayranım galeriden ağzın yandı hala galericilere güvenebiliyorsun :)

fatih bu araç galericide değil...sadece ilan orda koyulmuş ben gidip direk adamla konuştum galerici arada yok...
diğer taraftan hem istediği marabayı bulup hem benim aracımla takas yapacak bir sahibinden bulmak zor...

Geri