Aracımı sattım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan daukan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

daukan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2005 model Astra H easytronic aracımı satarak 2011 Toyota Corolla 1.6 A/T Elegant aldım.

Astram beni sık sık yaptığım masraflarla yordu aslında sürüşü vs. diyebileceğim yok zaten.

BU yüzden tam otomatik aldım. Gerçekten Konforluymuş tam otomatik ayrıca donanımda fazlasıyla var yeni aracımda.

Öncelikle tüm forum sakinlerine teşekkür ediyorum. Gerçekten dayanışması olan bir forum burası. Aslında veda etmek istemiyorum ancak üyeliğim devam etsede eskisi kadar sık giremeyeceğim.

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
teşekkürler

:) araç değişimi forum sitesinden gitme anlamına gelmemesi gerek ki... eski bir kullanıcı olarak sizin de katkıda olacağınız çok konu olacaktır...

İleri zaman da bende bir opelci olmayacağım ama burada kayna devam ;)

zaten gittiğimi söylemiyorum sadece giriş periyodum azalabilir.

zaten gittiğimi söylemiyorum sadece giriş periyodum azalabilir.

Canın sağ olsun yeni aracın da hayırlı olsun. Kazasız günler dilerim.

yeni aracın hayırlı olsun yeni yenidir bana görede...sonuçta 2 yaşında araç aldınız...
bir ara bende düşünmüştüm...
fakat astranında artı ve eksi yönleri varken toyotanında artı eksi yönleri var...örneğin astradaki yol tutuşunu toyotada bulama ve toyota lastik sesi içeriye alıyor...toyotanın artı yönü otomatik ve biraz daha donanım fazla olabilir...

:) araç değişimi forum sitesinden gitme anlamına gelmemesi gerek ki... eski bir kullanıcı olarak sizin de katkıda olacağınız çok konu olacaktır...

İleri zaman da bende bir opelci olmayacağım ama burada kayna devam ;)

Aracını satsan da LPG konusundaki yorumlarına ihtiyacımız var :rakir:

Hayırlı olsun , toyota aldığın için toyota foruma sık takılırsın artık , peugeot alsaydın peugeot forumuna takılırdın honda alsaydın honda forumuna takılırdın , bu hep böyledir ve böyle olmuştur ne marka araç alırsan onun forumuna takılır durursun :D aldığın o marka aracı satıncada hem arabaya hemde üyesi olduğun foruma güle güle yaparsın

Geri