Aracımın trigeri koptu ve büyük kaza atlattım.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mayday
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Öncelikle geçmiş olsun.yalnız 20000 de kopan trigeri garanti kapmsamına almaları gerekir diye düşünüyorum.triger 4 sene veya 60000 km sonunda değişir.

dostum vectra trgier kayışı açıktamı o kadar kolay görunmez. ama şunu söyluyum buyuk masraf çıkacak triger koptuysa eper pistonlar piston kapakları vs buyuk zarar görmüştü. keşke daha önceden değiştrseydin sana daha buyuk bi arızaya mal olmuş geçmiş olsun

Arkadaşlar selamlar.. Benim arabam 2000 Vectra. Aracım 120 bin kmde. İkinci sahibiyim. İlk sahibi trigeri 90 binde değiştirdiğini söylemişti. Acaba 45+45 olup ikinci kez mi değiştirdi. Yoksa sadece 90 binde mi değişiyo. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.. TEŞEKKÜRLER<<SAYGILAR>>

normalde 60.000 de değişir ama önceki sahibinin kaç kere değiştirdiği bilinmez bence. sizin de değiştireli 30.000 olmuş bu km yi yapalı çok olduysa sanırım süresi 4 seneydi eğer geçtiyse değiştirin bence

Ya ilk önce vantilatör kayışı dedikleri kayış kopmuş onun sonucunda triger kopmuş.Tekrardan hepinize çok teşekküler.

Geçmiş olsun.

Geri