araçlara geniş yazılmış harfle plaka (app)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan piriviyet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ne kadar kalınlaştırsan boyatsanda APP gibi olmuyo çok ayrı bir havası var geçenlerde otoparkın içinde arabada otururken geçen insanların bakışları yetti

plakadakı yazıların ustune fılm gıbı bısı yapıstırıyor, sonra sac kurutma makınası gıbı bısı war ya onunla ısıtıyor... en son da falcata ıle cızıp fılmı cekıo... gordum gayet gusel oldu... bence yukardakı plakalardan daha guzel duruyr tabı herkesın zevkı farklı...

biraz geç oldu ama kusura bakmayın t.özal bulvarı no 14 iskitler ata plaka büyük migrosun çok yakını ana yol üstü tel 341 27 66

kusura bakma geç oldu ama yoktum t.özal bulvarı no 14 iskitler b.migrosa çok yakın tel 341 27 66

ulustan istanbul yoluna dogru giderken migrosa dönülen kavşaga girmeden sagdan devam edin.
sağa dönün 50 metre ilerde opel özel servisi var motor satış bayiisi var.
o binada yalcın abinin yeri.
opel servisini görünce park yerine dalın:)

bende 1 senedir vardı da artık yok

benzin almak için benzinliğe girdim şans polis varmış söktürdü plakaları büktü kendi bagajına koydu

ayy ne acı bir durum ......:cry:

para verilip alınan plakaların bir daha kullanılamayacak olması.açıkçaası biraz aşırı werilmiş bi tepki olsa da bencede son derece nahoş bir durum ki.anlaşılamayan nedir ben anlayamadım...

samet çok saol geç ferk ettim,görüşmek üzere

Geri