arka pandizot veya mdf..

servetdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoparlör için arka mdf ye nasıl bir şekil kestirsem..? yapanlar varmı? varsa foto koysanız bi bakayım,ona göre kestireyim..kararsız kaldım..yakın zmn da yaptırmam lazım..yardımlarınızı bekliyorum..:help:

valla forumda bir kişide görmüstüm ben ama işçilik çok kötüydü onun için kötü duruyordu. ayrıca iyi arastır camın agırlgından dolayı esneme yapabilir. opellerde gıcık bir durum söz konusuda

Aynisini Bende Yaptircam Ama Henüz Yapiraman Bir Kac Yere Daniştim Gittim Gördüm Ama Zaman Vakit Olmadi Yaptirmaya Siz Ne Yaptiniz Yaptirabildinizmi.

panzızot o kadar saglamkı onu sakın el yardımı ıle deldırmeye calısmayın elektrıklı testere ıle deldırın yoksa hıc hos olmayan sekıllerle karsılasırsınız

hoparlör için arka mdf ye nasıl bir şekil kestirsem..? yapanlar varmı? varsa foto koysanız bi bakayım,ona göre kestireyim..kararsız kaldım..yakın zmn da yaptırmam lazım..yardımlarınızı bekliyorum..:help:
pandızot ozel yapım var bende satıyorum ama hb ıcın:confused:

orjinal panzilotunu kestirme aracını satacagın zaman cok ararsın onu

kardeş araç astra olmak zorundamı?
çünki benim araca yaptırdım yardımcı olursa fotoları var iki 6985 var ortada hava sirkilasyonu için port bagaj dada bass

Ekli dosyalar

• hasan ali 032 (Small).webp
    hasan ali 032 (Small).webp
    20.9 KB · Görüntüleme: 52
  • hasan ali 033 (Small).webp
    hasan ali 033 (Small).webp
    63 KB · Görüntüleme: 42
bence de orjinalı bozmak iş deigl yaptırmak ama yaptıracak uygın biir yer bulmadım bilen varsa yardımcı olsun istiyorum ama bildigim kadarla hiç kimse yaptırmamış galiba görünen o

Geri