Arkadaşlar Arabayı Servisten Aldım "650"tl kaçmış çıkarmışlar işte servis fişi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Qabus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
eğer koltuğa oturduğunda " araba süper olmuş" diyebiliosan bence her kuruşuna değer..güle güle bin

eğer koltuğa oturduğunda " araba süper olmuş" diyebiliosan bence her kuruşuna değer..güle güle bin
Sağol kardeş allah razı olsun sende

Arkadaşlar Araba bu sene ilimi kurtuttu daha yeni serviş fişlerinitopladım 2,330 a yakın bir rakam çıktı bu senenin bitmesine daha 4 ay var durun bakalım daha neler çıkacak

Arkadaşlar Önceki konuyu okuyanlar bilir Kayış kopup siboplar eğrilmişti

ben önceki konuyu okumuştum bana göre 1500 - 2000 arası masrafın çıkar diye düşünmüştüm. çok iyi fiyat vermişler. işçilik konusunda da rahatsan ucuz kurtulmuşsun. Allah beterinden ve bir sonraki seferden korusun. Tekrar geçmiş olsun kardeş

Fiyat iyi görünüyor ama siboplar orjinal değil güneş marka veya supsan marka ama sorun çikarmaz

Arkadaşlar Önceki konuyu okuyanlar bilir Kayış kopup siboplar eğrilmişti

ben önceki konuyu okumuştum bana göre 1500 - 2000 arası masrafın çıkar diye düşünmüştüm. çok iyi fiyat vermişler. işçilik konusunda da rahatsan ucuz kurtulmuşsun. Allah beterinden ve bir sonraki seferden korusun. Tekrar geçmiş olsun kardeş
Sağol Kardeş böylelikle herkez dikkatli olsun diye paylaştım amacım o yani servisin ismini bile yazmadım yoksa elimiyorupta ugraşmam ama benimki inan iyilik olsun diye benim başıma gelen kayış olayı başkasının başınada gelebir allah kimsenin başına vermesin

Fiyat iyi görünüyor ama siboplar orjinal değil güneş marka veya supsan marka ama sorun çikarmaz
Ola Bilir kardeş bizi oraya yönlendiren babamın arkadaşına sordum oda kamyon motor ustası orjianldir dedi birde sibopsan 140 tl bunlar 195 tl

Arkadaşlar Daha yeni arabanın bagajına baktım arabada değişen vidaya kadar bagaja koymuşlar hiç birini serviste bırakmamışlar buda servisi gözümde bir derece daha yükseltti eski sibopları ne yapa bilirim görünürde sanki hiçbirşey yokmuş gibi nasıl eğilmişki ?

Fiyat güzel bence şimdi aracı al oto yıkamada 3 er kere sağ ve sol aynaya 3 de tavana su tuttur :)

Fiyat uygun, ilgi ve alaka da iyiyse buradan gittiğin yeri arkadaşlara önermen çok yerinde olur, boşuna kazıklanıp yolunmayalım.

Geri