arkadaşlar bu opeli alsam mı ?

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerli arkadaşlar 2013 model Astra cdti var arkadaşım da arabayı satacak ama şöyle bi soru var aklımda araca yanlış yakıt koyulmuş buda farketmeden çalıştırmış neyse lafı uzatmadan sadede geleyim ve araç 9 bin liralık tamirat geçirmiş bu aracı alayım mı ?

birde bu tamirat tramer kayıtlarına hasar olarak geçer mi ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam eğer araç servis gibi garanti verebilecek bir ortamda onarıldı ise alınabilir.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arkadaşım bu şekilde bir Ford fusion at aldı.3 yıldır biniyor ve piyasasından 5 bin TL aşağıda aldı.kazası yok belası yok.yanlış dolum çok insanın başına geliyor.garanti li yaptıktan sonra problem olmaz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omerd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi arkadasimin da basina gelmisti. Benzinlikte yanlis yakit koymuslar. Farketmemis o da. Bikac bin masraf oluyor su anda da cok memnun degil. Birkac parca daha degisecek sanirim. Iyice inceletmeden almayin bence.

Mobil gönderidir.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9 binlik masraf muhtemelen pompa enjektör ve motor içi parçaları kapsıyordur. düzgün ellerde yapıldıysa sorun olmaz sıfır motor gibi bişiydir muhtemelen o yapılan... tabi ne yapıldığının nelerin değiştiğinin bir listesini alabilirseniz daha net fikir yürütülebilir

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Bildik araç hep avantajlıdır. İşlemin yapıldığı servise gidip detaylı bilgi alır sonra karar verirdim ben olsam. Yoksa uzak dururum

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tramerle alakasi yok gorunmez.kaza degil sonucta

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben shellde pompacıyım bizim patron bi mercedes e250 CDi aldı 2012 model 60.000 km de hemde 155.000 liraya normal piyasası 170-180 bin lira bu kadar ucuz almasının tek sebebi yalnış dolum :) ama garanti belgesi felan var serviste yapıldıgı için sizde iyice baktırın araştırın alın fiyat nedeniyle çok cazip olabiliyor .