Arkadaşlar bu zavazingo hakkında bilginiz var mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kdr20_88
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu ürünü alın, direk telefon veya mp3 player'a bağlayın daha rahat. Şarj vs ihtiyacı yok

170749540.jpg

Direksiyondan şarkı değiştirme yapılmıyor. Ses kalitesi çok kötü.

Bu üründen bende uzunca bir zaman kullandım taş gibi kaliteli bir marka alırsanız yıllarca kullanırsınız. Ben yıllarca kullandım canavar gibi ses veriyordu.

170749540.jpg

Bu üründen bende uzunca bir zaman kullandım taş gibi kaliteli bir marka alırsanız yıllarca kullanırsınız. Ben yıllarca kullandım canavar gibi ses veriyordu.

170749540.jpg

Ah birde direksiyon kumandasindan parca degistirtse...

Ah birde direksiyon kumandasindan parca degistirtse...

Bu tarz bir aparat ile kumandadan parça değiştirmek mümkün değil. Bu ürünler sadece ana üniteye ses iletimi yapıyor. Başka bir bağlantı yok ana ünite ile. Dediğiniz gibi olması için ana üniteyi değiştirmeniz gerekir.

eğer aracı satmayıp bineceksen bence araçtaki kaset çaları söküp yerine orjinal 200-300 tl arasında çıkma cd 30 cd mp3 çalarlı teyp alıp tak.. keyfine bak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaş ben bu ve bunun gibi birçok şey denedim. Hatta 3 sene öncesinden İngiltereden CD30 Mp3 orjinal CD çalar bile getirttim. Hepsi Hikaye.
Yapacağın 3 şey var.
1.si 200 TL ye pioneer teyp almak
2.si 30 TL ye double dan mono ya dönüştürücü teyp çerçevesi almak
3.sü direksiyon kumandasını aktif etmek için aparat almak 70 TL civarı sanırım
300 TL kökten çözüm

çok uğraştım bende ama en verimlisi bu oldu

eğer aracı satmayıp bineceksen bence araçtaki kaset çaları söküp yerine orjinal 200-300 tl arasında çıkma cd 30 cd mp3 çalarlı teyp alıp tak.. keyfine bak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Galiba en mantıklısıda bu sanırım.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 08:39 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 08:29 ----------

Arkadaş ben bu ve bunun gibi birçok şey denedim. Hatta 3 sene öncesinden İngiltereden CD30 Mp3 orjinal CD çalar bile getirttim. Hepsi Hikaye.
Yapacağın 3 şey var.
300 TL kökten çözüm

CD30 neden olmadı ?

Ustam Arada soket farklılığı vardı. dönüştürücü soket lazımdı ve benim sipariş ettiğim zamanda Türkiye'de o soket yoktu. Takma için 180 TL ye yakın para istediler.
Ayrıca 2 tipi varmış
ben aşağıdakinden sipariş ettim olur diye olmadı sıkıntı çıktı
http://www.ebay.co.uk/itm/Vauxhall-...8?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item417e24a588

ama bu son linktekinden sipariş verirsen uyuyor girişleri vs de oturuyor.
http://www.ebay.co.uk/itm/VAUXHALL-...6?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item4d1a31daf6

işin aslı bayağı sıkıntılı iş. Ciddi manada uğraştım en sonunda usandım ve gittim komple değiştim

Yapacağın 3 şey var.
300 TL kökten çözüm

Benim arabada CD30mp3 var, orijinal hoparlörleriyle kullanıyorum, orta seviyede çok güzel sesi var, hoparlörlerin yetersizliği ve düşük kaliteli mp3ler sebebiyle en üt seviyede kullanamıyorum. İlerleyen zamanlarda SONY + ALPINE karma hoparlör yapmayı üşünüyorum, eminim iyi sonuç verecektir.
Bahsettiğiniz pioneer teypten de bir arkadaşımın arabasında var, benim arabadan daha kaliteli ses çıktığını kendi söylüyor ben bişey demiyorum :) Ben de küçümsüyordum orijinal teypten dandik ses çıkar diye ama CD30 canavar gibi ses veriyor, cdc40'ı düşünemiyorum hele.

Geri