Arkadaşlar jant alacağım hangisi daha iyi gider?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan OpeLim44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HANGİ JANT DAHA İYİ GİDER?

• 1.JANT

Oy: 13 43.3%
  • 2.JANT

Oy: 9 30.0%
  • 3.JANT

Oy: 2 6.7%
  • 4.JANT

Oy: 6 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    30
vallahi hemşerim bendede de cd serisi vardı onun o jant daha farklı çok hoşuma giderdi inannn hele bu elegans serilerindeki jant daha güzelll tabi bu zevk meselesi malatyadaysan eğer orda jant sıkıntısı var fazla çeşit yok ama mersin tarafına düşer se yolun daha uygun bir şekilde isdediğin jantı alırsın inann ama bana kalırsa orjinalini bozma her malın orjinali güzeldir fazla oynarsak işin iiçinden cıkamayız kolay gelsin

yani haklsın aga işte zevk meselesi:D

yani ama emin ol benim arkadaşlar yaptırdı jantı büyüttü felan imkanım olsa ceker atarım resimlerini inann berbbat oldu jant ebatlarıylan oynama helede lastik ebatlarıylan aman diyimmm

bunlarin hepsi 5 bijon sen 4 bijon bak bence/ sonra bu jantlari cok aradin mi/ saka tabi dostum/bak jant alacaksan ince yanak lastik alacaksin illaki sonra spor yay spor amostisor bence hic girme bu islere/

bunlarin hepsi 5 bijon sen 4 bijon bak bence/ sonra bu jantlari cok aradin mi/ saka tabi dostum/bak jant alacaksan ince yanak lastik alacaksin illaki sonra spor yay spor amostisor bence hic girme bu islere/

boşver abicim biz bi girelim gerisi hayır olur inşallah:cool:

2 numara güzel ama ölçülere uygun modeli var mı bakman lazım, stokta olup olmaması en büyük dert malesef.. bir çok jant beğeniyorsun sonra hiçbiryerde bulamıyorsun :)

2 numara güzel ama daha güzel modeller bulunabilir...

bijonlar sorun yarattı malesef ..:(

acaba bunların 4 bijonlu olanlarıda varmıdır;)

jantların heposi guzel ama ben senın yerinde olsam eger jant alacaksam foruma baslık acmam sebebi su ki 4 jant modelinden herkez esit beyendigini dusunursek % 25 % 25 olur ve senın beyenemedigin karısık olan aklın daha da fazla karısır

+ senın en beyendiign 3 numara ise millet de 4 derse senın aklın daha fazla karısr. alamaya gittiginde jantı arabanın uzerine koydur gozune hangisi hos gelirse onu tavsiye ederim.

yorum yapan arkadaslar lutfen alınmasın bende yaptım sadece jant secimi ogle birsey ki 1 kerew alırsın aklın karısırsa hic alamzsın.

Geri