Arkadaşlar jant için fikirleriniz alabilir miyim?

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşlar bu jantları almayı düşünüyorum,benim zevkime hitap ediyor ancak sizin fikirlerinizi de almak istedim.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet güzel ben beğendim.5 kol yıldız jantlar yakışır astraya:D
16 al ama,görsellik olsun diye 17 alma..o zaman yay amortisör sürtme değme bir sürü iş çıkar başına:)
bir de kaça bunlar,nerenin üretimi_?

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bunlar 17' lastikler goodyear 45 yanak araçta eibach 5 cm yay var ona rağmen sürtme falan olmadı, çekinmiştim o yüzden denedim.Jantların üretim yerine bakmadım ama çin işi olmadığını biliyorum ayrıca fiyat olarak 800 jant lastik.lastiklerin durumuda gayet iyi...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca görede bence hoş duruyor fakat lastık kalınlıgını bır boy buyuk takılması daha makbul olur dıyorum..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar 17' lastikler goodyear 45 yanak araçta eibach 5 cm yay var ona rağmen sürtme falan olmadı, çekinmiştim o yüzden denedim.Jantların üretim yerine bakmadım ama çin işi olmadığını biliyorum ayrıca fiyat olarak 800 jant lastik.lastiklerin durumuda gayet iyi...
anladım deneme amaçlı taktın ama,durduk yerde sürtmez tabi:D 4-5 kiş binince çukurda kasiste sıkıntı yaşarsın.yaşayanlar da var nitekim.sen bilirsin görünüş on numara bence.yalnız 45 yanak az olmuş arkadaşın dediği gibi.konfor namına bişey kalmaz bu araçta,zaten süspansiyon sert,lastik yanakları da az,ee yay da var araçta:D traktör gibi zıplar durursun içinde:D
lastikler sağlamsa fiyat iyi gibi..

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benimde tek korkum yanak boyu ama zaten sakin kullanıyorum,biraz daha dikkatli kullanırım artık :D

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlar güzel lastik yanaklarından olsa gerek biraz garip görünüyor. ama çok yakışmış astraya.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynenn jantlar 10 numara ama lastıkler bı yanak buyuk olmalı boyle sankı jantın ustunde gıdıyomussun gıbı duruyo kı goruntu bozuluyo bencede lastıklerı bı yanak daha kalın taktır..

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar,ancak belli müddet 45 yanakla kullanıp sonra durumları düzeltip yeni lastik alacağım zaman bu 45 yanağı 50 yapmayı düşünüyorum bende ama genel olarak jantlar geçer oy aldı galiba...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlar on numara.ben de "işinegelirse" nickli arkadaşın imzasındaki jantlardan almak isterim ama yurt dısındaymış ve satmış yasakmış avrupada..gerçekten çok güzel jantları vardı..