arkadaslar kaza yaptım

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, size bişey olmaması sevindirici...
Hızınız kaç civarlarındaydı hatırlayabiliyormusunuz?

ibodayi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, size bişey olmaması sevindirici...
Hızınız kaç civarlarındaydı hatırlayabiliyormusunuz?
valla tam hatırlamıyorum ama cok suratli degildim cunku bilmedigim bi yol oldugundan yavas ve temkinli gidiyordum kaza sonrasında abim araca baktıgında ben hastanedeyken aracın 3 vitesde oldugunu söyledi yani cok asırı suratli olamam diye tahmin ediyorum

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çokca geçmiş olsun abilerimin dediği gibi alkol yoksa her şekilde kasko bu bedeli ödemek zorundadır :) canınızı çok sıkmayın mal mülk bi şekilde gelir ama sağlık öyle değil buna şükür diyelim..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

dakyapin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun allah beterinden korusun.

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmis olsun, alkol ve ehliyetsizlik gibi sorun olmadigi sürecek kasko kesin parayi öder bence en sagliklisi perte cikarmak paranizi alip üzerine ufak miktar koyup temizinden alabilirsiniz tamiri ile ugrasirim derseniz astarini gecmese bile aractaki bircok dengeler degismis olabilir ufak sase kaymasi, gözle görülemeyecek aerodynamikte oynamalar cünkü bunlarin hepsi matematik hesaplari usta bunlara cok dikkat etmez o kadar da vakit ayirmaz gerekli parcalari degistirir boyar gecer,ilerde ufak tefek sorunlar cikmaya kasadan sesler gelmeye baslayabilir ,sahsi fikrim...

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o yolda iki defa bende mucura kaptırmıştım astrayı . ben panikle frene basmadığım için ve direksiyona yapıştığım için kurtardım her ikisindede...

ibodayi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o yolda iki defa bende mucura kaptırmıştım astrayı . ben panikle frene basmadığım için ve direksiyona yapıştığım için kurtardım her ikisindede...

ya ben bi yolu zaten frenli geliyordum mucurda fren yapmadım bi an arabanın kaydıgını hissettim sonra arabadan cıktıgımı hersey iki saniye içinde oldu hızlı yani arabayı toplama imkanı hiç olmadı yada ben panikle o anı hatırlamıyorum :D