Arkadaslar sizce bu sistem nasil olur?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AvO
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra G Sedan aracıma söyle bi ses sitemı yapmayı dusunuyoruz. sizce nasıl arkadaslar?

PİONER DEH-6950 TEYP (aracımda suan takılı kullanıyorum)
JBL GT0-504E 4KANAL AMPLİFİKATÖR
JBL GT5-502 13CM COAXİAL HOPARLÖR
JBL GT5-12 30CM SUBWOOFER
JVC CS-HX6957 6X9 COAXİAL HOPARLÖR (arkadasımın elinde var bunlar)

Son düzenleme:
evet arkadaslar fikirlerinizi beklıyorum böyle bir sistem sizce nasıl güzel olur mu aracıma?

giriş seviyesi güzel bi sistem olur.

şu ses sitemlerinden biraz da ben anlasam,hiç anlamıyorum ya..

şu ses sitemlerinden biraz da ben anlasam,hiç anlamıyorum ya..

aynen bende hiç bilmıyorum bu şekilde bir sistemi arkadasım elımdekı ımkanlar dogrultusunda bunları alabılırsın bide sizin foruma sor fıkırlerını al dedı. eger burdan da olumlu fıkırler alırsam bu sıstemı alacagım bende

arkadaşım sistemden beklentin neler+ ne tarz müzikler dinlersin+ tesisat için maximum arycağın bütceyide yazarsan yardımcı olabilirim sana

arkadaşım sistemden beklentin neler+ ne tarz müzikler dinlersin+ tesisat için maximum arycağın bütceyide yazarsan yardımcı olabilirim sana

açıkcası soyle soyleyım ben muzıgı actıgımda dısardan azda olsa belli olsun bir kac tesısat oldugu onun dısında her turlu muzik dınlerım ruh halıme baglı :D ayırabılecegım tutar ise 500-700 arası bı rakam

700 ytl teyp haricinde bir nebze işinizi görebilir önerilerim 1 çift kaliteli component alıp ön kapıya takmanız +1 woofer tek 38 alınabilir ce 4 kanal bir ampli ile yazdığınız sistemden daha kaliteli güçlü bir ses alabilirsiniz önereceğim ürünler kıcker es 154
infinty referance 6510 yada 6520 component ve 2.el audıson srx4 felan bulabilirseniz sesin mükemmel olacağı kesin

700 ytl teyp haricinde bir nebze işinizi görebilir önerilerim 1 çift kaliteli component alıp ön kapıya takmanız +1 woofer tek 38 alınabilir ce 4 kanal bir ampli ile yazdığınız sistemden daha kaliteli güçlü bir ses alabilirsiniz önereceğim ürünler kıcker es 154
infinty referance 6510 yada 6520 component ve 2.el audıson srx4 felan bulabilirseniz sesin mükemmel olacağı kesin

fikirlerin ve zaman ayırdıgın için teşekkur ederim saolasın

katılıyorum ;)

Geri