ARKADAŞLAR ŞU AN ARACINIZ KİLOMETRESİ NEDİR???

Ynt: ARKADAŞLAR ŞU AN ARACINIZ KİLOMETRESİ NEDİR???

mucahitduran link' Alıntı:
2014 Ocak sonu (şubat) çıkışlı, 14.200 KM'de.
Ciddi olamazsım Mücahit  :o Gerçekten beş ayda o kadar km yapmış olamazsın. general_Shame_on_you Hiç mi arabadan inmedin be kardeşim  general_Applause. Ben o kadar km.yi bir senede yapamam. Yapsam zaten evin yolunu bulamam. dancee

harunhoca link' Alıntı:
Ciddi olamazsım Mücahit  :o Gerçekten beş ayda o kadar km yapmış olamazsın. general_Shame_on_you Hiç mi arabadan inmedin be kardeşim  general_Applause. Ben o kadar km.yi bir senede yapamam. Yapsam zaten evin yolunu bulamam. dancee
Abi LPG varya doya doya geziyo micahit.

02/05/2013 Trafiğe ևıkış
07/12/2013 14820 km (15000 bakımı)
30/06/2014 22500 km

İlk 7 ayda 15000 km, ikinci 7 ayda 8000 km yapmışım. Güzel bir düşüş var. Kullanımı neredeyse yarı yarıya azaltmışım. Malum 15000 bakım parasını ödedikten sonra ister istemez düşüş olmuş :D
Darısı üçüncü 7 aya  greatt

Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: J kasa 1.4 T otomatik sport beyaz astra arıyorum arkadaşlar, yardım lütfen

Huseyin bey maşallah sizin rekorun devrilmesi çok çok zor gibi:D insignianiz lpglimi:-[

huseyin0667 link' Alıntı:
Evet forumun rekoru benden gelsin. Gerçi yıl bazında türkiye rekoruda olabilir. şirket aracım insignia 1.6t edition elegance 263.000 km yi devirdi. Araç 2011 model  14alkiss
7m0l8L.jpg

Lpg yok, tüm kmler benzinle yapıldı. şirketin shell taşıt tanıma sistemi sağolsun  rasta_occasion
Yakında değişecek araçlar, miladını doldurmaya başladı insignialar. Vw passatla yenilenecekler.

harunhoca link' Alıntı:

Geziyorum ya :)

mucahitduran link' Alıntı:
Zaten çalışıyorum? Hafta içi full mesai. :)
şimdi olayı anladım, çalışıyor ve o kadar km yapıyorsan demek ki taksicilik yapıyorsun astra ile  kahka536. hiç astra görmedim ticari ama demek ki fark etmemişim  general_Applause

20 Haziran 2014'te teslim aldım.  3000 kilometre olmuş, yaz sonunda 6.000'i bulur, kışın gerekmedikçe yerinden kaldırmam sanırım.

Geri